Skocz do zawartości

[732i] nierówna praca silnika i strzały z rury wydechowej


robing

Rekomendowane odpowiedzi

od pewnego czasu auto zaczęło się dziwnie zachowywać, jadąc spokojnie dodając minimalnie gazu, auto zaczyna wpadać w "czkawkę" którą żeby uspokoić trzeba dodać mocno gazu, albo wysprzęglić. a wczoraj to już przeszło samo siebie, jadać straciło moc i zaczęło strasznie szatkować, jadać i dodając mocniej gazy auto zaczyna mocno szarpać i strzelać z rury. Ustawiłem zawory i przy ustawianiu doszedłem do wniosku że jak przytrzymam klapkę od przepływomierza, auto zaczyna równiej pracować, więc dorobiłem na chwile obecną, tak o żeby było i można było jeździć blaszkę która podtrzymuje klapę i w miarę chodzi równo, ale nie jestem zadowolony z pracy silnika. muszę mieć auto sprawne na sobotę bo startuje w rajdzie samochodów zabytkowych w Rzeszowie, że akurat teraz musiało się zepsuć.

Proszę o jakieś porady co mogę jeszcze sprawdzić na szybko

[vin 7789773]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kanał na YouTube

https://youtube.com/channel/UCxH2eXFg5Y0BJLJyWR5G0pQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.