Skocz do zawartości

E38 problem z licznikiem wyzerowal sie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo mam wielki problem dzis wracajac z trasy stan licznika zmienil mi sie na 000000mil co w tym dziwnego przed zmiana stan licznika wynosil okolo 76600mil nie wiem co sie stalo nie pomaga odpiecie akumulatora czy to jakas usterka POMOCY NIE WIEM CO ROBIC!!! z gory dziekuje za odp

 

ps.moje BMW to e38 735i z 2000r. Anglik

Opublikowano
Ja bym się cieszył na twoim miejscu... Masz nówkę autko. Silnik zaczął nowe życie :D aż miło popatrzeć na zegary :wink:
Opublikowano
  • Autor
W sumie masz racje tylko ze ten przebieg nie idzie dalej tylko jak stanął na 000000 tak stoi tylko dzienne kilometry nabija
Opublikowano
Tez bym sie cieszyl :D hehe dobre . Taki problem to nie problem
Opublikowano
  • Autor
Sam nie wiem a jak się coś zjaralo to jest opcja wymiany na inny tak po prostu licznik za licznik?? Czy muszę potem coś kodować w tym nowym ??
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kupujesz licznik od europejczyka wykrecasz dwie srubki u gory wypinasz wtyczki i podmieniasz... to tyle na temat samej wymiany... od tej pory wyswietla ci sie stan licznika "tego nowego" tzn jesli mial przejechane 100tys to okej ale jesli mial 300 a twoje autko mialo 200 to masz pecha! bo masz stowe gratis ale tak czy siak po wymianie na liczniku bedzie przebieg dawcy a w module bedzie zapisany twoj prawdziwy z reszta kogo to obchodzi przeciez to dosc stare auto zeby sie przejmowac takim szczegolem...

Ja bym wymienil i to szybko bo jezeli zrobilo sie jakies zwarcie to mozesz miec pozar a tego chyba nie chcesz..? to nie jest duzy koszt!

pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Kupujesz licznik od europejczyka wykrecasz dwie srubki u gory wypinasz wtyczki i podmieniasz... to tyle na temat samej wymiany... od tej pory wyswietla ci sie stan licznika "tego nowego" tzn jesli mial przejechane 100tys to okej ale jesli mial 300 a twoje autko mialo 200 to masz pecha! bo masz stowe gratis ale tak czy siak po wymianie na liczniku bedzie przebieg dawcy a w module bedzie zapisany twoj prawdziwy z reszta kogo to obchodzi przeciez to dosc stare auto zeby sie przejmowac takim szczegolem...

Ja bym wymienil i to szybko bo jezeli zrobilo sie jakies zwarcie to mozesz miec pozar a tego chyba nie chcesz..? to nie jest duzy koszt!

pozdrawiam

 

tej autko moze i z 2000r ale przebieg mialo 76000 mil wiec okolo 100000 km i nie zaloze zegarow od jakiegos pascia co ma natluczone 200000 za taka podpowiedz ci bardzo dziekuje :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.