Skocz do zawartości

JAK TO ZROBIĆ !!!-TELEFON


Maciej V8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym wpisać do pamięci telefonu jakieś numery,ale nie umiem! Wiem jak wejść w menu,odblokować,zmienić język,ustawić różne pierdoły,skasować numer,ale nie wiem jak wpisać coś do pamięci.W aucie mała navi,telefon w podłokietniku duży na kablu(mały opis mojego tel. bo słuchawek widziałem kilka rodzaju;w górnym lewym rogu klawiatury klawisz ''MR" obok narysowana koperta i małym drukiem ''menu'' obok ''M+'' pasek poniżej od lewej; słuchawka koniec rozmowy obok ''STRZAŁKA i mute'' obok ''C i alpha'',reszta to tak jak inne). Dodam,że jak nacisnę taką kombinacje:strzałka potem C to telefon zawoła:enter name, jak wpisze to name to nic dalej się nie dzieje,a życie mojej słuchawki jest wtedy bardzo zagrożone. Pomocy.Auto z 1996.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jak ktoś jest w stanie podpowiedzieć będę wdzięczny - chodzi o uruchomienie telefonu w samochodowej słuchawce w podłokietniku. Telefon nie rozpoznaje karty sim - czy trzeba zdejmować jakieś sim-locki, czy też przestrajać go. Jeśli tak - czy można to zrobić samemu lub jaki jest tego koszt i gdzie ? Dzięki i pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, pod słuchawka działaja karty sim tylko starego typu poprostu inny czip ,karty starszego typu maja inna wielkosc czipu niz nowego typu z tad taki problem natomiast w bagazniku jest modem telefonu tam tez wchodzi cala karta i czyta wszystkie rodzaje kart i wszystkich sieci,modem znajduje sie po lewej stronie po otwarciu boczku koło zmaczniacza i zmieniarki,jak cos to chetnie złuze pomoca pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc Brazyl, faktycznie włożyłem kartę do mdemu w bagażniku w miejscu gdzie powiedziałeś i wszystko śmiga jak złoto. Fajnie, teraz bez stresu będę mógł prowadzić rozmowy przez system nagłośnieniowy. Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.