Skocz do zawartości

Ubezpieczenie AC, czy to się jeszcze opłaca?


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad sensem kontynuacji ubezpieczania AC, aktualnie jestem w Uniqa. Zauważyłem że jak się ma 8 letni pojazd i starszy, to rośnie pokaźnie składka. W tym roku wyszło mi 2200 zł pełny pakiet, auto szyby, zniesienie amortyzacji itd. Zrobiłem dziś symulację on-line w Uniqa i po 4 miesiącach od podpisania umowy jest drożej :mad2: Nie lubię bezmyślnie oszczędzać, ale ta składka trochę dobija, tym bardziej że mało jeżdżę. Ktoś poleci dobre TU, które ma sensowne pakiety dla 9 latka :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to spróbuj Compensę. Na początku marca ubezpieczalem mojego bolida, co prawda młodszego, ale różnica pomiędzy PZU, chyba Allianzem i jakimś jeszcze sporym TU, a właśnie Compensą wynosiła blisko 700 zł. Za pakiet w Compensie dałem < 1800, a w takim PZU bliżej 2500 wychodziło. W innych też letko 2400. Nie wiem jak się do tego ma Uniqa, ale Compensa mnie, krótko mówiąc, miło zaskoczyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje się ub. OC i AC jeżeli Cie to dalej interesuje to napisz mi na PW , bo jest wiele możliwości by znaleźć odpowiednie ubezpieczenie.

A kalkulatory on-line nie są 100 procentowym wyznacznikiem i wiem co mówię.

 

Jeżeli chodzi o AC to przy naszych furach warto mieć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Nie chcę nowego wątku zakładać, ale jedno mam pytanie. Jako że mam opcję max, czyli zniesienie amortyzacji, opcję ewentualnej naprawy w ASO, czy w razie szkody, ale z tytułu AC nie z OC sprawcy mogę mieć alternatywę- naprawić bezgotówkowo lub wziąć gotówkę? Czy będą to te same wyliczenia, np. uszkodzenie naprawione bezgotówkowo w ASO za 15tzł lub wypłata gotówki w tej samej kwocie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.