Skocz do zawartości

KRWAWICA WODY 730i


Wertus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Nasz kolega ,,Woda 730i" który niedawno (za moją namową) stał się szczęśliwym posiadaczem E32 M60 nie ma czasu wrzucić fotek swojej lali. Tak jest zajęty doprowadzaniem do perfekcji swojej 7-mki że nie doczekali byśmy się zdjęć (Taka jest oficjalna wersja.Jednak ja podejrzewam że nie umie wrzucić fotek do neta :D :D :D ) Dlatego z ukrycia :norty: zrobiłem pare fotek telefonem i wrzuciłem je do ImageShack-a.

Link do zdjęć z dzisiejszego dnia. Już z zakupionymi odemnie alusami 17" Dynamics Racing i z glebą -40mm ............. :mrgreen:

http://img691.imageshack.us/i/19399001.jpg/

http://img691.imageshack.us/i/12787998.jpg/

http://img850.imageshack.us/i/20072999.jpg/

 

 

A tu kilka dni po zakupie jeszcze na zimówkach , felgach 16" i bez gleby.................... ale 10 warstwami wosku :D

 

http://img716.imageshack.us/i/37602280.jpg/

 

Wiem że to nie ten dział ale zapomniało mi się a nie potrafię całego posta przerzucić do działu Galeria-nasze samochody.

Edytowane przez Wertus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przy zmniejszaniu z 9 MB do 200kb wyszły takie jakieś cuda na jednym zdjęciu ale zaufaj mi niewiele E32 może się z nią równać. A czy była gdzieś malowana ? Pewnie tak. Ja swoją całą w zeszłym roku malowałem w komorze bo miała już kilka otarć. Nasze auta są juz pełnoletnie więc prawie każda miała jakąś przygodę. Ale ta wody jest naprawdę ok. Prościutka, zero rdzy no i technicznie bez zarzutu. A znaleźć dzisiaj zdrową E32 to naprawdę trzeba się najeździć i przy okazji nawk................. :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zupelności się z Tobą zgadzam. Tylko srebrny to jest taki kolor, na ktorym bardzo widać które elementy były malowane. Nowy własciciel zauroczony nabytkiem na początku tego nie widzi ale jak raz zauważy, to będzie to widzial za kazdym razem, i uwierz mi, że będzie widział tylko to i czar 7er pryśnie. Może faktycznie wina zdjęć/naświetlenia (chociaż wątpię). W słoneczny dzień przyjrzyj się z rożnych ujęć wtdy widać najlepiej. Tylko zrób to obiektywnie. :)
Bring More Women
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wertus powiedz mi że to kolor Lach Ssilber

Oj nie wiem kaczydj. Niech lepiej wypowie się właściciel. Pewnie jutro sprawdzi i napisze.

W słoneczny dzień przyjrzyj się z rożnych ujęć wtdy widać najlepiej. Tylko zrób to obiektywnie.

Kolego Woda 730i przed zakupem tej E32 sprawdzał ją centymetr po centymetrze przez 2-3 godz a dzień był bardzo słoneczny. Aż myślałem że mu kopasa zasadzę :D tak długo się zastanawiał. Myślałem że do rana w tym Wrocławiu zostaniemy :D . Z moich obserwacji (a trochę się znam bo handelkiem aut się trochę zajmowałem) malowany był przedni błotnik od strony kierowcy. A tak jak napisałeś dobrać srebrny kolor w 20 letnim aucie jest niemożliwe. Musiało to być jakieś otarcie bo przyjechała ona z germani na kołach a błotnik jest orginalny bez szpachli. Tak się składa że kuzyn wody ma warsztat samochodowy gdzie oprócz mechaniki zajmuje się też lakiernictwem więc auto przez ostatnie 3 tyg. zostało prześwietlone w zdłuż i szerz. A maruda z tego kuzyna jest niesamowita i w każdym aucie coś wynajdzie ale tę E32 podsumował krótkim ,, niezły zakup" :D Żeby zrobić to na cacy trzeba by było spróbować jeszcze raz go psiknąć i zrobić przejście w połowie drzwi lub prysnąć cały bok. Myślę że gra nie warta świeczki bo na żywo nie rzuca się to w oczy i jak na prawie 20-letnie auto dla mnie jest lala. Pozdro!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak moja żona ma srebrne Volvo 850 2,5 R5 benz które przyjechało z niemiec. Miało tylko przerysowany przedni zderzak. Oddałem go do jednego z najlepszych lakierników z okolicy a on na dzień dobry powiedział że jakby się nie starał na 14 letnim aucie będzie delikatna różnica.....................nie mylił się :D ale srebrny ma super zaletę nie widać na nim brudu ani kurzu. Raz na dwa tygodnie volvem na myjnie i cały czas czyste. Moja czarna E32 to masakra. Umyjesz, wywoskujesz, pojedziesz 10 km do miasta i juź jesteś zły bo cały w kurzu i najmniejszy paproch na nim widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda !!!!!!!!!! Ładnie tam pracujecie na orlenie :D kto pilnuje interesu? ( przecież masz właśnie nockę) a ty siedzisz na bmw-klub.pl :nienie: :nienie: :nienie: a bmk-a ustawiona pewnie tak aby było ją widać w kamerze nr 1 :D :D , ile już plaku na oponki nałożone ? :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie siedzisz wpatrzony w tę 6-tkę :D Już widzę twoją minę jakby ktoś się o nią oparł lub usiadł na masce :evil: .......................odrazu materiał by był do 997 lub W11 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny to bardzo fajny kolor, jeśli chodzi o brudzenie nie jest tak wymagający jak ciemne ale jeśli przyjdzie go lakierować to jest to najtrudniejszy kolor do malowania po pierwsze nie zawsze dobrze kryje a po drugie trzeba naprawdę umieć żeby odpowiednio metalik się rozprowadził. Ale ty Wertus widać też miałeś nockę skoro kolegi pilnujesz :D

A to Volvo napęd na przód? Bo ztego co pamietam te nowocześniejsze to chyba tylko seria 9 , 7 i 2 były tylnio napędowe no i jeszcze te sprzed naszej ery ale tych nie licze :D Volvo niegdyś najbezpieczniejszy samochód zastanawiacie sie pewnie czemu bo miał naped na tył... a jak już zaczeli robić napędy na piczke to i przestał być najbezpieczniejszy nie znosze tego napędu przy dużych prędkościach i na mokrym nie skręca i nawet na suchym tez nie skręca tylko jedzie prosto kiedy to RWD najwyżej zażuci dupką to FWD zabijemy się wpadając w bande. No i najważniejsze FWD nie ma zabawy.. nie wiem kto to wymyślił ale to dobrze bo tylko nieliczni i Ci prawdziwi kierowcy wiedzą jaki napęd jest odpowiedni i lubią go jest pewny i przewidywalny jednak troche brakuje mi marek mysle ze lepsze marki powinny miec chociaż 1 model tylnio napędowy w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był dzisiaj u mnie Woda swoją. Przyjechał prosto z myjni. Ten odcień na błotniku to wina zdjęcia, bo na żywo oblukałem ją całą i jest lala. Szczególnie fajnie wygląda na kupionych odemnie felgach 17" dynamics racing z polerowanym rantem 225 przód, 245 tył jak bandzior :D jeszcze ten dźwięk V8 po wycięciu katów i wstawieniu przelotów super. Postarał się chłopak wpakował w nią troche kasy ale każda złotówka wydana sensownie. Nie inwestuje chłopak w wiejski tuning tylko doprowadza swoje E32 do fabrycznego stanu..................................kolejne E32 uratowane. Oby takich ludzi więcej. Wszedł mi Woda wyglądem swojej na ambicje .......................aż musiałem swoją wywoskować i wyplkakować :D żeby nie było wstydu na mieście stanąć koło jego E32 :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tłumaczę :nienie: Mówię tylko że fajna...............................sam po nią jechałem 600km :D A co do zdjęć tylko jedna osoba skrytykowała, która nawet nie ma awatara nie wspominając już że swojej nam nie pokazała :norty: Co do nazwy alusów - dla mnie bez różnicy czy ktoś się przedstawia Adam Nowak czy Nowak Adam :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ten dźwięk V8 po wycięciu katów i wstawieniu przelotów super
Nie inwestuje chłopak w wiejski tuning tylko doprowadza swoje E32 do fabrycznego stanu..................................kolejne E32 uratowane.

Hipokryci...

Jak już wywalone katalizatory to i sondy trzeba wyjąć- zawsze pare deko lżej...., a jak sondy nie potrzebne to w sumie już niedaleko do tego żeby gaźnik wsadzić....

Profanujecie a nie ratujecie....

Dla mnie zadbana V8 to taka, obok której przejdziesz i nie zauważysz, że ma włączony silnik.

Bring More Women
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha kolejny sie znalazł. Dla mnie kwintesencją silnika V8 jest to że ziemia pod stopami ci drży gdy silnik jest zapalony nie ważne czy to audi bmw czy amerykaniec. Co mi z V8 jak bedzie miało dźwięk pipki i nikt sie nie skroi nawet ze to V8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profanujecie a nie ratujecie....

Kolego prześpij się bo chyba przesilenie wiosenne na ciebie źle wpływa. Weź sobie kliknij na link pod moim podpisem i obejżyj zdjęcia mojej E32 i jak wtedy też stwierdzisz że to profanacja to zostaje tobie tylko dobry psychiatra. Bo jeżeli wrzucenie auta do najlepszej komory w okolicy i pomalowanie całej w orginalnym kolorze, wsadzenie całego nowego zawiasu, amorów, sprężyn, tarcz wymiennienie każdego najmniejszego podzespołu który tego wymagał, obszycie od nowa skórami środka wraz z kierownicą itd, itp .................na same nowe cewki które sprowadzałem z serwisu plus sondy lambda dałem 3000zł. Do tego schnitzery czarne 17" i co z tego że wyrzuciłem katy i wstawiłem przeloty tak ma być i basta. Z tego co się orientuje na niektóre rynki E32 szło bez katów. I tak samo robi kolega Woda............................spodni sobie nie kupi a każdą ciężko zarobioną złotówkę wsadza w swoją doprawadzając ją do godnego stanu. Bardzo chętnie przejadę się na zlot, na którym będziesz swoją E32 i zaparkuję koło twojej zobaczymy która to profanacja. Jak masz takie bzdety pisac lepiej zamilcz bo z tego co się orientuje wielu kolegów z tego forum mających M60 zrobiło sobie przeloty aby wydobyć ten piękny dźwięk V8. A jak tak kochasz E32 w orginale to wsadź sobie orginalnego kaseciaka i jeździj na orginalnych 15" lub 16" twój wybór ale nie krytykuj innych mających trochę inne zdanie na ten temat. Jakbym swoją wymalował na żółto i zaczepił dwie flagi do tylnej klapy a pod zderzakiem wsadził neony to ok krytykuj ale co ci do tego że ktoś wsadza przelooty w miejsce katów? a co miały mu dzwonić jak już sa poobrywane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uruchamiaj się tak kolego. Wszyscy Ci wierzymy, ze jak pojedziesz na zlot to będziesz miał najładniejsze auto ( ale dopiero jak zdejmiesz te anteny a przynajmniej prawą...).

Akurat nie pisałem nic o Twojej, a moja opinia odniosła się do wycinania katalizatorów, a zaczynasz mi wyliczać ile to się napracowałeś i jaki masz ładny samochód...

Kiedyś też w swoją inwestowałem każda złotówkę ale wraz z wiekiem człowiek mądrzeje i ma inne priorytety niż włączanie alarmów na mieście swoim wydechem jak to niektórzy lubią robić.

A na przyszłosć z tekstami o psychiatrach i wiosennym przesileniu to daj sobie na wstrzymanie. Słyszałem ciekawsze.

Bring More Women
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.