Skocz do zawartości

Centralny zamek zyje własnym życiem


xaan

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ruszam, drzwi automatycznie się ryglują. Niestety tylko przednie, tylne raz się zamykają a raz nie. W ustawieniach jest zaznaczona jest opcja zamykania wszystkich drzwi. Czy miał ktoś taką sytuację?

 

PS: jak wyłączyć pikanie zegarka przy pełnych godzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć - musisz wejść w ustawienia wyświetlacza, z tego co pamiętam to musisz wejść w ustawienia zegara i jest opcja memo.... coś tam (w każdym bądź razie szukaj opcji z memo), nie pamiętam dokładnie - to jest wersja angielska. A co do zamykania, to coś raczej nie halo, powinny się zamykać wszystkie drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj to jest normalne poprostu masz tak ustawione,ja przewaznie tak jezdze,mam to w swojej ale mozesz zmienic zeby ci sie nie blokowały podczas jazdy,jutro rzuce okiem u mnie to napisze ci konkretnie krok po kroku.

Sprzedam bmw e36 http://tablica.pl/oferta/bmw-318i-e36-CID5-ID4w39t.html?action=show&id=66505631


...nawet gdy rodzinie twej łzy do oczu się cisną,przenigdy nie współpracuj z pi.......ą policja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie to nie umie ci na to odpowiedziec,podpinałes pod kompa?

Sprzedam bmw e36 http://tablica.pl/oferta/bmw-318i-e36-CID5-ID4w39t.html?action=show&id=66505631


...nawet gdy rodzinie twej łzy do oczu się cisną,przenigdy nie współpracuj z pi.......ą policja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest taka opcja ze nie tylko po ruszeniu drzwi sie zamykaja wszytkie cztery,ale jak np zapomnisz zamknac drzwi to same sie zablokuja (tylko nie pamientam po ilu to minutach jest) Ja to sobie tak naustawialem z tymi blokadami ze masakra....kiedys nad morzem dalekko od domu zamiast otwozyc caly samochod to odwozylem tylko bagaznik,przebralem sie i zamknelem w bagazniku:klucze od auta,domu,portfel itp~).Musialem wracac po klucze zapasowe pociagem,wiec taka mala rada zanim sobie ustawisz ustawienia to przemysl czy napewno beda dla ciebie dobre :wink:
The ultimate driving machine.....B.M.W///M SPORT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam. Mam dokładnie taki sam problem raz się zamkną przednie tylko a raz wszystko. Jak zamykam przyciskiem tym między nawiewami na postoju to jest to samo. Jak już się zamkną tylne to już później jest git. Dziś zauważyłem że to chyba coś z zamkami w drzwiach bo jak się mocniej zamknie drzwi to zawsze działa tak jak ma być czyli zamyka wszystkie. Muszę tylko dojść które to drzwi bo dziś otworzyłem i zamknąłem mocniej wszystkie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.