Skocz do zawartości

jaki wydech do 750 V12


kudlatye32

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde szkoda to rzeczywiscie jakis debil ;/ ale teoretycznie jesli lakier pod spodem był dobry a ty zrobiłeś to delikatnie to wystarczyla by teraz tylko polerka.

 

A tutaj dzwiek bety kolegi :D same kolektory hehe jutro nagram siebie i swoją 7er.

Jeśli chodzi o kolor beta też kupiona od kolesia który miał chyba zły sen i go zrealizował beta to oryginalny Szadoł.

http://www.youtube.com/watch?v=QRNQZjpyr_M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za cichy i zostanie przebudowany na przelot 100% Taki był całe rury robione od nowa ale nie byłem przyzyczajony do dźwięku bo wcześniej był układ oryginalny i cichy bałem się o dowód i wydawało mi się troche za głośno teraz jest tylko końcowy na dodatek zmęczony (poprzepalany).

Ale trzeba zauważyć też że było kręcone z bliska więc sztucznie daje to uczucie wysokiej głosności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barany też mi zrobi ten koleś co robił mi wydech ale mysle ze opłaci sie dopiero wtedy jak sie dołoży kompressor lub turbo.

Chyba że wczesniej auto sie sprzeda.

 

 

Na innym forum płaczesz, że kasy na felgi nie masz, że wyjeżdżasz, sprzedajesz auto, ale okazuje się, że jednak z chęcią zamienisz na Opla :duh: a teraz majaczysz coś o baranach i turbo ?? :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barany też mi zrobi ten koleś co robił mi wydech ale mysle ze opłaci sie dopiero wtedy jak sie dołoży kompressor lub turbo.

Chyba że wczesniej auto sie sprzeda.

 

 

Na innym forum płaczesz, że kasy na felgi nie masz, że wyjeżdżasz, sprzedajesz auto, ale okazuje się, że jednak z chęcią zamienisz na Opla :duh: a teraz majaczysz coś o baranach i turbo ?? :mad2:

 

 

Ej chłopie a powiedz mi co ci do tego?

Na h** mi jakieś felgi od Dżudy chciałbym przesiąść sie na jakiś czas na omege bo mam sentyment do tego samochodu a jak siudema sie nie sprzeda to sie coś pokombinuje z nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem TDS jest bardzo kiepski Dzięki za troske ttrol

Pozdro. :)

 

Ale nawiasem mówiąc zrobie co będe chciał jak komuś przeszkadzam to jego problem nic złego nikomu przecież nie robię.

A osób czepiających się jest niewiele więc nic sie nie dzieje a tak jest zawsze są zaczepiani i czepiający :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten peżot to zna złom podedł wiec czemu by nie popalić trochę ale pozatym że muł jak H ten 1.9D To blacha i silnik by nas jeszcze tu wszystkich przeżyła. Dla mnie jak coś jest gównem i nie zasługuje na dobre traktowanie to sie nad tym znęcam a jakoś nie widać żebym E32 palił gume wniosek jest jeden szanuje ten samochód a on mnie jeszcze bardziej. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.