Skocz do zawartości

BimmerCity-marzec 2011 (nr 1). Pierwszy krajowy e-zin o BMW


ELBE

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, po wielu godzinach ciężkiej pracy udało nam się zamknąć pierwszy pilotażowy numer BimmerCity - darmowego e-magazynu dla prawdziwych fanatyków marki BMW i wszystkiego, co się kręci wokół niej. Numer ten jest dość skromny jeżeli chodzi o ilość materiału, ale myśle że z numeru na numer będzie go coraz więcej. W pierwszym numerze znajdziecie opisy kilku ciekawych aut, imprezy na której byliśmy w zeszłym roku, wywiad z człowiekiem-zagadką i historię M3 e30.

 

Magazyn jest w formie darmowego pdf'a do ściągnięcia, waży 13mb, zawiera 31 stron, więc zapraszam do lektury ;)

 

Oto link: BimmerCity marzec 2011 rok (numer 1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zUy nie jest. Ale - IMHO - deko przegadany. W sensie - tekst potraktowałem pobieżnie, nie chciłao mi się tyle czytać ;) Nie wiem jak inni. Mówię za siebie. Ale kciuki za projekt trzymam, niech Ci Bozia w dzieciach wymagrodzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Super, ze chce sie Wam dzialac :cool2: :cool2: :cool2:

Piekna oprawa graficzna. Interesujace teksty. Bardzo dobra robota.

Jak to bedzie dalej wygladac?

Ten numer jest dosc mocno "germanowy" - planujecie dalej taka konwencje?

Prywatnie uwazam, ze fajne sa rzeczy w stylu "Krotka lekcja historii", albo "Wywiad". Strasznie mi brakuje takich "okolomarkowych" rzeczy, zwlaszcza tutaj na forum - mam wrazenie ze wiekszosc ludzi ma w nosie takie tematy, zainteresowanie jest w wiekszosci tylko ile pali czy jak cos sie zepsuje i tyle. Tak jakby "prawdziwych fanow" marki bylo juz coraz mniej tylko przypadkowych uzytkownikow coraz wiecej.

"Kiedy rozum śpi, budzą się demony" - Francisco Goya


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
petrolhead: Pochwała oprawy graficznej cieszy mnie najbardziej. Hehe. Jak będzie dalej ? Musicie poczekać na drugi numer. Nie ma założenia żeby German style dominował w zinie. Planowana jest różnorodność styli. Masz rację co do tych prawdziwych fanów marki. Dla przykładu German stylowe kręgi w Polsce są całkiem fajne. Ludzie się tutaj znają ze sobą, spotykają, rozmawiają o German stylu i innych a nie o tym jak wymienić żarówkę itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czesc. przede wszystkim fajnie ze wam sie chce, wiec brawo za inicjatywe, moze sie rozwinie :) artykulow jeszcze nie przeczytalem wszystkich, ale dokoncze potem.

 

jesli chodzi o oprawe, to mam troche inne zdanie niz poprzednik: te kolorowe ozdobniki, filtry na zdjeciach, gradienty, kontury, rozowe loga, kwiatki - IMO niepotrzebne to - dobra fota i czytelny tekst zrobi wszystko. jak to sie mowi: najlepiej zaprojektowany design to taki, ktorego nie widac. nie placicie na szczescie za papier, wiec mozecie eksperymentowac z forma do woli :)

 

odpalcie jakis blog/fb/twitter, zeby miec info kiedy wychodzi nowy numer (z przypadku zajrzalem w ten dzial dzisiaj).

 

rozwijajcie temat dalej, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalcie jakis blog/fb/twitter, zeby miec info kiedy wychodzi nowy numer (z przypadku zajrzalem w ten dzial dzisiaj).

Dokladnie. :cool2:

 

ELBE: Kiedy drugi numer?

"Kiedy rozum śpi, budzą się demony" - Francisco Goya


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.