Skocz do zawartości

BMW X5 E53--- DVD--- DVD--- DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Koledzy mam pytanie.Czy do tego monitora od Nawigacji pasuje tylko DVD oryginalne od BMW czy każde jedne bo niestety nie posiadam DVD do odtwarzania filmów.Chciałbym tam sobie coś dorzucić.Doradzicie coś koledzy.Jak i co zrobić żeby było ok.Bo jak patrze po Allegro to te czytniki to drogie są.Ale widzę też inne czytniki DVD i to tańsze.Co o tym myślicie.
Opublikowano

czytnik DVD od Navi:

http://img489.imageshack.us/img489/4826/mk4guq2.jpg

jak sama nazwa na nim wskazuje służy tylko do nawigacji.

Jak chcesz oglądać filmiki na DVD to musisz sobie sprawić osobny odtwarzacz DVD i podłączyć go do osobnego wejścia w module.

Opublikowano
  • Autor
Jeśli posiadasz tuner TV to możesz podłączyć dowolne DVD samochodowe.
ok Tylko jak mam to sprawdzić czy posiadam taki tuner TV ( czy istnieje jakiś możliwy sposób aby to zrobić indywidualnie samemu ? czy znowu muszę się udać z grubym portfelem do wyspecjalizowanego kolegi od tych spraw tunerowo - telewizyjnych .Jak już wcześniej wspomniałem chce dorzucić DVD --- do filmów i odblokować to wszystko aby działało w czasie jazdy.A co z takim czymś .Da rade to dorzucić http://allegro.pl/odtwarzacz-dvd-divx-mp3-usb-sd-mmc-dalco-sl-65-i1464859335.html
Opublikowano
  • Moderatorzy

Jak masz tuner TV to jest opcja "telewizja" w głównym ekranie nawi.

Spokojnie można podłączyć ten odtwarzacz z Allegro i zrobić to własnoręcznie.

Opublikowano
Witam.czy jesli mam tuner tv (odblokowany w czasie jazdy) to gdzie lepiej podlaczyc taki odtwarzacz dvd http://allegro.pl/odtwarzacz-dvd-divx-mp3-usb-sd-mmc-dalco-sl-65-i1464859335.html ?czy w bagazniku obok zmieniarki sa jakies wejscia na taki odtwarzacz??miedzy przednimi a tylnymi fotelami jest wejscie AV -tam mozna podpiac?poradzcie koledzy
Opublikowano
  • Autor
Panowie bardzo potrzebuję rozpiskę pinów gniazda tunera TV. Chodzi dokładnie o to, które piny odpowiadają za wejście dodatkowego sygnału Audio Video tak aby można było podłączyć DVD.A tak ogólnie to byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś podrzuciłby cały schemat elektryczny BMW X5 E-53 Rok prod 2001.Padam na kolana.
Opublikowano
  • Autor
Bardzo dziękuje za linki Panowie.DVD gra i jest wszystko tak jak powinno być.TV i DVD odblokowane i jestem naprawdę zadowolony.A moja córka jak się cieszy :) :D
Opublikowano
To opisz krótko jaki odtwarzacz zakupiłeś, jak to podłączyles i tak dalej ;) Pewnie wielu chetnych by bylo na taki zabieg.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
A takie coś koledzy kupiłem ----http://allegro.pl/odtwarzacz-dvd-divx-m ... 59335.html --- i powiem wam że wszystko jest ok (chodzi sobie dobrze) A jak to zostało podłączone to wam koledzy nie powiem bo to nie ja podłączałem (więc nie będę tu kozakował) Ale trzeba było dokupić do tego adapter.Ten adapter droższy niż te DVD. Ale jak do tej pory wszystko jest z tym odtwarzaczem ok.
Opublikowano
aleś nam pomół :P w dodatku link nie działa
Opublikowano
  • Autor
teraz powinien zadziałać ( tam troszeczkę wyżej kolego gdybyś to troszeczkę baczniej prześledził to znalazłbyś ten link działający ) http://allegro.pl/odtwarzacz-dvd-divx-mp3-usb-sd-mmc-dalco-sl-65-i1516203791.html do tego dochodzi adapter http://archiwumallegro.pl/bmw_dvd_multimedia_adapter_x5_e46_e38_e39_tv_tuner-454942260.html Parę złotych pękło DVD na gwarancji 2-letniej.Ale to i tak dużo mniej niż kupno używanego oryginalnego DVD za sumę 1500 zł (NIEWIADOMEGO POCHODZENIA) czas na podłączenie takiego DVD jakie zajęło mojemu koledze to niespełna 2 godzinki.Teraz jak na to patrze ,to mogło być jeszcze taniej prawdopodobnie, bo coś mi się wydaje że taki adapter http://allegro.pl/adapter-bmw-dvd-playstation-tv-in-out-i1530912535.html zamiast tego mojego byłby w pełni wystarczający ( być morze się mylę ale coś mi się wydaje że chyba tak :cry2:
Opublikowano
  • Moderatorzy
Adapter jest potrzebny tylko i wyłącznie gdy w aucie brak tunera TV.Jak jest tuner nie potrzeba nic oprócz paru kabelków.
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
Witam. Mam problem ze swoim DVD nie przyjmuje wogle płyt jak by była jakaś blokada a na pewno nie ma żadnej innej płyty w środku. Pomocy!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.