Skocz do zawartości

Problem ze zmieniarka, zasilanie


piccolo112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, otoz w zmieniarce ktora mialem w aucie byl chyba uszkodzony albo brudny laser, orginalne plyty sie bardzo zacinaly a o nagranych juz nie wspomne potem juz wyskakiwal tylko CD ERROR ale zmieniarke dalej radio czytało itp jak kupowalem ostatnio kilka czesci z 750 anglika ktora miala na nasze 160tys przejechane to wzialem tez zmieniarke, odlaczylismy stara ktora "dzialala" i po podpieciu nowej nic nie dziala radio nie widzi zmieniarki magazynek sie nie wysuwa, wiec pomyslalem trudno widocznie byla uszkodzona i zalozylismy stara a tu to samo, radio jej nie widzi, zero dezwu na jednej i drugiej, przeciez odpiecie tylko kostek nie powinno niczego zepsuc. Jezeli ktos mial podobny przypadek albo wie co moze byc to prosze o info. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,pierwsza rzecz czy wypinałes tylko kostki z zmieniarki???? czyli napieci i przewod idacy do radia czy rozpinałes tez przewod idacy do radia od zmieniarki ten ktory jest łaczony taka okragla rozkrecana wtyczka rzenska i meska z pinami ??/ robiłem cos takiego u kolegi i bylo jak u ciebie ,zmieniarka nie chodziła ale ja widziało na panelu radia po wpieciu zmieniarki innej nie widziało jej juz wiec zmiana na stara i dalej nie widziało juz tej starej wiec zaczałem szukac przyczyny bo nie mozliwe ze obie zmieniarki zrypane tym bardziej ze stara widziało , przyczyna była w kablu idacym od zmieniarki do radia a dokładnie w tej wtyczce skrecanej,po odkreceniu jej i rozpieciu rozebrałem obie obudowy wtyczek czyli ta meska i rzenska i masakra jedna sniedz - syf prawie wszystkie piny były zespolone ta sniedzia i syfem, 3 kabelki odpadniete, udało sie to wyczyscic i przylutowac te kabelki i zmieniarka chodzi jak głupia,,,,,::):):) tak ze pierwsze co zrob to sprawdz własnie ta wtyczke łaczaca kabel bo tam zawsze jest zasniedziale i lubia potem nawet same kabelki uleciec od pinow, nie mozliwe ze obie zmieniarki masz padniete, pewnie jak wyciagales stara zmieniarke wystarczyło ruszenie kablem i w wtyczce mogły odpasc kabelki i tam szukaj przyczyny, jak bedziesz rozbieral te wtyczki i czyscił to delikatnie bo jak wiekszosc kabelkow odpadnieta lub odpadnie to potem sie nie połapiesz gdzie ktory był a troszke ich tam jest::)::):):
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazyl, te dwie kostki co ida do zmieniarki ta szeroka i ta mala okragla, rozebrałem ta szeroka nie na laczeniu z kablem idacym do radia tylko ta czesc co podlaczasz do zmieniarki i wszytko bylo ok piny na swoim miejscu nic nie zasniedziale, ten maly kabel z okragla wtyczka tez wydawal sie ok... mozesz jakos pokazac o ktore kosci Ci chodz?? pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.