Skocz do zawartości

nie działa kick down


radi8411

Rekomendowane odpowiedzi

witam.jak w temacie nie działa dobrze kick down.wczoraj jadąc nacisnąłem go a tu nic,auto się zbierało jakbym lekko dodawał gazu,żadnej reakcji kick down'u.wogóle nie zredukował biegu.a dzisiaj wszystko normalnie.co może być przyczyną?proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie tez czasem tak jest ale to jest raczej spowodowane za dużą predkoscia jazdy czy cos . Czasem jak jade ok 100km /h i wyprzedzam to jak wcisne gas to ciagnie jak szalona jak ktos by jej kopa w du...e zaladowal ,a czasem cos tam sie zabełta i nie chce ciagnac , mysle ze ważne jest zeby trafic dobrze w moment obrotowy :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kick down zrzuca na niższy bieg! i jak maż już wysokie obroty i wcisznieśz kick down to zrzuci na niższy bieg ale nie pociągnie bo obroty już bedą zbyt wysokie!!!!

Z moim 2.8 to najlepiej ciągnie do 5800 a potem juz slabiej.

Dlatego staram sie zmieniać okurat przy tych obrotach jeżeli musze szybko przyśpieszyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kick down zrzuca na niższy bieg! i jak maż już wysokie obroty i wcisznieśz kick down to zrzuci na niższy bieg ale nie pociągnie bo obroty już bedą zbyt wysokie!!!!

Z moim 2.8 to najlepiej ciągnie do 5800 a potem juz slabiej.

Dlatego staram sie zmieniać okurat przy tych obrotach jeżeli musze szybko przyśpieszyć!!!

Co ty nie powiesz

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie problem był spowodowany przepływomierzem. Po wymianie na nowy oryginalny przepływomierz kick down działa za każdym razem.

No nie mów ze przy 200 km /h tez :shock: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem był spowodowany przepływomierzem. Po wymianie na nowy oryginalny przepływomierz kick down działa za każdym razem.

No nie mów ze przy 200 km /h tez :shock: :wink:

 

kolego w M62 przy 200km/h też zadziała :) zrzuca na 4-ty bieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.