Skocz do zawartości

[E87] radio po lifcie do przed lifta


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chce kupić to radyjko : http://allegro.pl/radio-bmw-e90-e91-e87-z4-bmw-business-cd-mp3-super-i1469921658.html

Radyjko pochodzi z wersji po lifcie dokładnie e90 .

Moje pytanie jest takie obecnie posiadam radio biusness przed liftem które nie czyta MP3 , czy jak kupie radio z linku i zamontuje będzie odrazu czytać MP3 i działać bez problemu ?

Czy radio jest jakoś kodowane pod vin samochodu ?

Bez problemu podejdzie do e87 przed liftingiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

daj se spokój ,350 zł ,dołóż 150 i bierz profesionall ,nic nie musisz robić ,ja u siebie zmieniałem

 

 

http://allegro.pl/bmw-e87-e90-e91-e92-cd-radio-professional-mp3-i1459671226.html

 

ja kupiłem za chyba 550 ,nie pamiętam ,bądź 500 z srebrnymi gałkami

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba kodować, uwierz że ładniej będzie wyglądać większy wyświetlacz i dwie gałki niż "1,2,3...".

Przy okazji będziesz miał np. wskazania komputera w radiu - spalanie, zasięg itd. :norty: No i wbudowany wzmacniacz :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co lepiej będzie grać ?

I tak jak mówicie zero programowania ? Coś mi się wierzyć nie chce.

Dlaczego w PROF nie ma właśnie tych cyferek ? Czy to jest tak jak mam w e60 że jak przyłożysz palec to na wyświetlaczu pokazuje się jaka to stacja?

zero ,przecież pisałem ,że sam zakładałem i nic nie trzeba robić ,a tak swoją droga to jesteś chyba pierwszą i jedyną osobą która woli business od pro ,to tak jakbyś wolał coś dobrze wyposażonego a golasa ...

w pro masz więcej przycisków pod wyświetlaczem ,a druga sprawa ,że nie wiem jak inni ,ale ja uważam ,że zdecydowanie ładniej wygląda ...poza tym w pro masz więcej opcji ....

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie jak w E60 że po przyłożeniu będzie pokazywał... Cyferek nie ma napisanych z tego względu że tam jest 12 stacji do zapisania a nie 6, więc musieli to jakoś pogodzić, cyferki wyświetlają się nad przyciskami. Będzie lepiej grało i zero programowania. Przepinasz kostkę w kostkę :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , tu nie chodzi o mnie bo mi to lotto :)

Chodzi o to że czasami jezdzi samochodem moja mama która jest już przyzwyczajona do obsługi radia biusness pod kwestią właśnie tych przyciskow 1,2,3 itd . Jak i szybkiego przełączania z radia na cd .

Kurcze mam dylemat co kupić :(

12-stacji jest mi nie potrzebne , bo nawet nie miał bym co zaprogramować :) .

W czym poprawi się dzwięk montując pro ?

Wiem że gdzieś Tomek to opisywałeś ale odszukać nie mogę , pamiętam też że były jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil ,ja miałem zestaw business Hifi ,ładnie grał,nawet bardzo ładnie ... po założeniu pro wszystko zaczęło mi charczeć ,zapewne dlatego ,że jest mocniejsza końcówka mocy w tym radio ... Po zmniejszeniu basów na "-" czli minus :lol: gra wszystko pięknie .... ja dodatkowo zapakowałem jeszcze jeden wzmak do bagażnika ,znaczy niezupełnie ,bo tam gdzie jest fabryczny ,czyli są dwa .... ogólnie na ori głośnikach nie narzekam :mrgreen:

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegos tutaj nie rozumiem ... piszecie ze radio business nie odtwarza mp3 ? a ja mam takowe i mi czyta pliki mp3 takze nie wiem o co c'mon :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia tylko kodowania ?

 

w dziale BMW 3 też jest różnie z tym odtwarzaniem viewtopic.php?f=70&t=112815

 

widzialem ten temat, moze to rzeczywiscie byc kodowanie ale niektorzy pisza ze plytki nagrywane pod vista im nie dzialaja a nagrane pod xp jak najbardziej.

 

mnie po wszadzeniu plytki, chwile ja mieli, pokazuje sie "TR 01" na chwile, potem napis CD ROM i wraca do odtwarzania radia

Sprobuje ponagrywac plytki w roznych formatach i zobaczymy co bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mnie po wszadzeniu plytki, chwile ja mieli, pokazuje sie "TR 01" na chwile, potem napis CD ROM i wraca do odtwarzania radia

Sprobuje ponagrywac plytki w roznych formatach i zobaczymy co bedzie?

 

dorze ze ten temat zostal poruszony :) otoz po ostatnim nagraniu plyty z kreatora XP dokladnie taki sam napis mi wyskoczyl i plyty nie chcial czytac z chiny , po nagraniu plyty programem typu Nero jako dane tez nie czytal , dopiero po nagraniu plyty jako muzyka radyjko zaczelo je czytac.

 

a moje pytanie brzmi : czy "oznaczenie" plyty moze miec wplyw na to ze plytka wypalona z mp3 moze nie zostac odtworzona przez odtwarzacz w naszych buniach ? bo zdarzylo mi sie raz ze po nagraniu plyty nie czytal mp3 - byla to plyta typu RW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być też kwestia prędkości nagrywania lub jakości płyty.

Ja zawsze nagrywam format mp3 na najniższej prędkości płytka TDK lub SONY program Nero i Windows 7

 

Ja wczoraj nagralem dwie, jedna w nero a druga w kreatorze nagrywania pod windows 7....zadna nie zadzialala, ale obie ngrywalem z max predkoscia, moze tu jest problem?

Dzis w pracy nagram jedna w win xp i sprobuje tez nizszych predkosci, zobaczymy czy ktoras z tych metod przyniesie sukces?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekaw innej rzeczy .... mianowicie ...

ktoś pisał ,że mu odtwarza w pro płyty DVD z mp3 .. czy ktoś tak ma?

bo ja nie niestety ,mimo ,że radio pro z nowymi gałkami ..

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...dopiero po nagraniu plyty jako muzyka radyjko zaczelo je czytac.

 

 

czyli nagrales plyte audio a nie plytke z mp3?

 

zle mnie zrozumiales :) jako mp3 ja nagrywalem :) teraz dokladnie nie powiem ktora to zakladka bo jestem aktualnie po formacie i jeszcze nie zdarzylem sie zabrac za nagranie nero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli chodzi o płytki RW to też zależy ile razy już była kasowana,bo to też wpływa na jakość płytki. A może laser nadaje sie juz do wyczyszczenia? To też może mieć duże znaczenie ze raz czyta a raz nie. Tylko broń Boże nie czyścić płyta do czyszczenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie,

 

Tak k woli ścisłoći:

 

1. Istnieją przynajmniej 3 wersje radia Business - te przed FL, te po FL i te po FL, które odtwarzają MP3.

2. Wymiana radia z Business na Professional i odwrotnie nie jest wcale taka prosta, chyba, że ktoś ma tępy słuch - już wyjaśniam czemu

 

Nie jest obojętne, czy Radio Professional chodziło na zestawie standardowym, HiFi, czy Logic7 - inaczej są ustawione sygnały wyjściowe w radiu (nota bene oczywiście wszyscy wiemy, że Radio Professional ma również złącze światłowodowe a Business nie, prawda?) - właśnie przez to wskazane jest, aby kupując radio używane mieć świadomość, na jakim zestawieniu ono wcześniej chodziło, bo potem możemy mieć pretensje, że coś basy albo tony wysokie kiepsko grają.

 

Wiele osób nieświadomie kupujących skarżyło się, że radio Professional nie działa. A trzeba było zrobić specjalny terminator do sygnału cyfrowego...

 

Było również wielu producentów radia - Siemens, Alpine....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.