Skocz do zawartości

[E46] Felgi 19 Model: Styling 95


Nicek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie dotyczące felg od E65 chodzi mi o Styling 95. Ori wychodziły w rozmiarze 19 cali i ET jest 24. Wychodziły w 9J oraz 10J. Czy jak bym zastosował tylko 9J to będzie wystawać, coś będzie trzeba w feldze przerabiać, oraz jaki rozmiar opony musiał by być oczywiście profil 35 max ?

 

BTW. Te fele mnie jarają i znalazłem taką fotkę ale te e46 przypuszczam że jest jeszcze na glebie ? Ma ktoś więcej jakiś zdjęć tej bety a może jakiś link o tym aucie. Z góry thx

 

http://img151.imageshack.us/img151/1975/e46styling176.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie dotyczące felg od E65 chodzi mi o Styling 95. Ori wychodziły w rozmiarze 19 cali i ET jest 24. Wychodziły w 9J oraz 10J. Czy jak bym zastosował tylko 9J to będzie wystawać, coś będzie trzeba w feldze przerabiać, oraz jaki rozmiar opony musiał by być oczywiście profil 35 max ?

 

Zeby zrobic cos takiego jak na tym zdjeciu, trzeba bedzie dosyc mocno ingerowac w blotniki - samo zrolowanie rantow tylnych blotnikow nie wystarczy, podejrzewam, ze trzeba je bedzie delikatnie wyciagnac (tak samo zreszta jak przednie). Jezeli zalozysz 4 felgi 9.0" to tez bedziesz musial kombinowac z tylnymi blotnikami.

 

Rozmiary opon do mieszanego kompletu, zeby zrobic cos takiego jak na zdjeciu, to moim zdaniem 225/35R19 przod i 245/30R19 lub 255/30R19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
podłącze się do tego wątku. Czy ktoś wstawił do e46 te felgi styling95 bo chce wstawic do e330D z zawieszeniem m-pakiet... noi wlasnie jak czytam co napisaliscie to trzeba bedzie przerabiac nadkola... czy jestescie pewni tego w 100%?? a co z zawiecha??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się do tego wątku. Czy ktoś wstawił do e46 te felgi styling95 bo chce wstawic do e330D z zawieszeniem m-pakiet... noi wlasnie jak czytam co napisaliscie to trzeba bedzie przerabiac nadkola... czy jestescie pewni tego w 100%?? a co z zawiecha??

 

Tak jestem pewien, tutaj masz temat z E46, ktore jezdzi na tych felgach http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=114553&start=0 , nie obylo sie bez duzych modyfikacji nadkoli i zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.