Skocz do zawartości

Ja i Moje bmw 728I 1982r


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak, pewnego dnia gdy przeglądałem allegro trafiła się owa 7 na aukcji od 1zł Opis taki jakis niedokładny 2 zdjecia z daleka ale jakos tak mnie tknęło a zalicytuje co mi tam . A nadmieniam ze licytacja miała sie skończyć w drugi dzień świat o 6 rano Wiec nastawiłem zegarek na 5:50 :? i jak to w święta bywa rodzinka przy stole na stole pełno pyszności płynnych i nie tylko :D Dokładnie nie wiem ile spałem ale musiałem sie obudzić odpaliłem lapka dałem 5000pln a było już 2200 i poszedłem spać . Gdy wstałem czekała mnie miła niespodzianka jestem właścicielem BMW 718i 1984rok :D :D :D Marzenie spełnione

 

No i teraz sprawa jak go przetransportować z Bydgoszczy do Kolobrzegu HMM .... Laweta odpadała bo pełno śniegu było i nikt nie pojedzie Wiec padło na komunikacje samochodową PKS bo szybciej niż pociag bo 5 przesiadek nie było :shock: No wiec z kumplem na autobus i heja po maszyne po 25 kilometrach Pan Henio kierowca z 60 letnim doświadczeniem drivera zakopal sie przy wyjezdzie z przystanku :!: :?: Kurde w autobusie same Kobiety i nas dwóch 2 godziny walczyliśmy aby wyjechać z zaspy ......udało sie jedziemy dalej ........... Bydgoszcz Autko czekalo juz na nas jakiś czas na dworcu

 

I tu sie zaczeło na zdjeciu jak licytowałem to niby czarna a tu Grafitowy metalik ale to nie była jedna z niespodzianek ; czarna skóra ,tylnia szyba ogrzewana , ze blachy zdrowe ,lustra w chromie, elektryczne szyby, szyber dach, lusterka tez elektryczne podgrzewane fotele i regulowane elektrycznie no i kiera drewnian i gała też :D To był sen mysle koleś oszalał za taką kase ale dobra przejechałem sie wszystko gra wybiera dziury i cichutko chodzi (nie chodziła na benzynie) Wiec bierzemy i do domu .Koleś powiedział ze lekko nie dogrzewa i faktycznie lekko nie dogrzewało 270km w temperaturze -2 w środku i - 15 na dworze Brrrrrr ..........Kolobrzeg

 

Taka jest historia zakupu mojej Buni Teraz jest jeszcze w warsztacie ale już nie długo Oczywiście relacje z napraw bedą opisane i wklejone na forum Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie historie :mrgreen: Starym autobusem PKS'u po upragnione stare auto i na dodatek jeszcze ten klimat z pchaniem i niedogrzaną furą - prawdziwa przygoda! Gratuluję zakupu :cool2: Foty dawać i vin rozkodowany wkleić proszę :)

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
I już blacharka zrobiona nowy lakier jest ,drugi komplet felg jest odnowione chromy są , nowy układ wydechowy jest zrobione całe zawieszenie nowe przewody hamulcowe . Teraz to co lubię najbardziej czyli grzebanie w silniku Foty remontu blachy przed i po wrzucę za kilka dni więc bedzie można ocenić Pozdrawiam wszystkich maniaków BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.