Skocz do zawartości

e38 problem z telefonem


Sławek.S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów wiem że temat był już poruszany ale sam już nie wiem co robic mam orginalny telefon na kablu włożyłem karte z play ze starym czipem i tel chodzil czyli byl zasięg można było się normalnie dodzwonic i rozmawiac ale jak chciałem nabic konto to pojawiał się problem wyskakiwał komunikat że zgłoszenie zostało przyjęte ale pieniążki na konto nie docierały w takim razie wyjołem karte i włożyłem do komurki nabiłem konto i spowrotem włożyłem do samochodu można było już normalnie z niego dzwonic troche pogrzebałem w ustawieniach po jakimś czasie tel zaczol gubic zasięg jak dzwoniłem z niego to przerywał rozmowe w tej chwili jest komunikat wprowadź karte jak ją wsadze to wyskakuje komunikat WYSZUKUJE... przez kilka sekund puźniej pojawia się antenka na wyświetlaczu i dalej nic niewiem co mogło się stac prubowałem z erą na abonament to samo i orange też to samo dodam że wszystkie karty mają stare czipy jak wkładam karty do centralik to są te same objawy na kartach z nowymi czipami to samo niewiem co z tym robic czy wymienic tel czy centralke sam juz niewiem pomużcie prosze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a gdzie wkladasz karty pod słuchawke czy w bagazniku, ale tak czy tak zasieg powinien byc skoro czyta karte nawet bez karty normalnie da sie dzwonic na alarmowy 112 albo uszkodzona antena lub kabel albo modem tel,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam karte w centralce znacie może kogoś na dolnymśląsku w kturymś z tych miast Lubin,Legnica,Głogów,Wrocław . kto się zna na tych orginalnych telefonach i by mi to naprawił bardzo bym chciał żeby ten tel mi chodzil a nie chciał bym kupowac nie potrzebnie części i wymieniac po kolei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.