Skocz do zawartości

BMW Online


mystras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to moj pierwszy nowy temat, wiec chcialem sie serdecznie przywitac.

 

Moje pytanie jest nastepujace: jak wyglada dzialanie BMW Online w Polsce?

czy placi sie za to i ile (powiedzmy na rok)?

Przy kupnie nowej E70, tu gdzie mieszkam dostalem te usluge na 3 lata za free.

Powiem szczerze, ze w korkach nie ma nic lepszego jak poczytac newsy czy sprawdzic meila.

Nosze sie z zamiarem sprowadzenia za jakis nieokreslony czas auta do kraju, stad tez te pytanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to moj pierwszy nowy temat, wiec chcialem sie serdecznie przywitac.

 

Moje pytanie jest nastepujace: jak wyglada dzialanie BMW Online w Polsce?

czy placi sie za to i ile (powiedzmy na rok)?

Przy kupnie nowej E70, tu gdzie mieszkam dostalem te usluge na 3 lata za free.

Powiem szczerze, ze w korkach nie ma nic lepszego jak poczytac newsy czy sprawdzic meila.

Nosze sie z zamiarem sprowadzenia za jakis nieokreslony czas auta do kraju, stad tez te pytanie.

Pozdrawiam

 

Domyślam się, że to usługe dostałeś za "free" w Niemczech ??

Też mam coś takiego i w PL nie działa jeszcze...:(

http://img683.imageshack.us/img683/3659/bmwx5e70lci1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo do tego nie trzeba telefonu.

sim jest juz w aucie.

U mnie pakiet obejmuje email(chyba do 5 adresow) i kanaly RSS (chyba do 10 max-samemu mozna ustawic na serwerze bmw, polskie fonty nie problem-wyswietla).

Sciaga szybko i jesli sie chce to lektor nawet czyta na glos :).

Troche to smiesznie brzmi gdy angielski lektor czyta "rz" oddzielnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz auto kupione w Polsce w salonie?

Jeżeli kupiłeś np.w Niemczech to BMW online działa.

koszt 150 euro to dla Niemca żaden wydatek przy zakupie takiego auta.

Popatrzcie w cennikach niemieckich,internet,bmw online jeżeli bierzesz bluetooth to masz za darmo.

W Polsce trzeba za internet zapłacić 488 zł

Bmw online nie ma w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,

jeżeli chodzi o BMW online i internet w auta które posiadają Bluetooth 633, są to auta sprowadzane z zagranicy,to wszystko powinno działać bez problemu.Okazuje się że jak zamawia się opcję 633 w Niemczech to jest wliczony pakiet transmisji danych na 10 lat.

Tak więc internet działa, bmw online działa, w samochodzie znajduję sie druga karta sim na której wszystko hula.

W Polsce internet będzie działał trochę inaczej.

Funkcja 644 Bluetooth, nie ma dodatkowej karty sim w aucie,internet będzie działał z naszej karty w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

jeżeli chodzi o BMW online i internet w auta które posiadają Bluetooth 633, są to auta sprowadzane z zagranicy,to wszystko powinno działać bez problemu.Okazuje się że jak zamawia się opcję 633 w Niemczech to jest wliczony pakiet transmisji danych na 10 lat.

Tak więc internet działa, bmw online działa, w samochodzie znajduję sie druga karta sim na której wszystko hula.

W Polsce internet będzie działał trochę inaczej.

Funkcja 644 Bluetooth, nie ma dodatkowej karty sim w aucie,internet będzie działał z naszej karty w telefonie.

 

Mam taki pakiet.

Po wybraniu Internetu wyświetla mi się komunikat, że w moim kraju nie jest dostępny internet.

Jak odpalić neta z mojej karty SIM ?? BMW teraz wprowadziło WI-FI adapter do aut.

http://img683.imageshack.us/img683/3659/bmwx5e70lci1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz bluetooth 633,potrzeba aktywować kodami,takie rzeczy robi serwis.Ja już prawie 5 m-cy

walczę z tym w swoim samochodzie. :evil: :evil: :mad2: :mad2: Takie info otrzymałem dzisiaj w BMW Polska.

Ja kupiłem auto nowe w Polskim salonie,widziałem że w niemieckich cennikach internet,bmw online

( 612,614,615,616) wszystkie te Kody są bezpłatne jeżeli zamawiasz 633.

Okazało sie że, klient nasz Pan , jak chce to nie ma problemu.

Dzisiaj człowiek z BMW Polska poinformował mnie,że jeżeli mam 633 to trzeba sprawdzić ile zapłaciłem i czy mam wykupiony pakiet na 10 lat.W Niemczech w cenie wyposażenia 633 jest zawarty właśnie pakiet na 10 lat.

Teraz czekam, mają przesłać całą instrukcję z BMW Polska do serwisu w jaki sposób mają mi to aktywować.

Jak mi uruchomią internet na 633 podzielę się informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz bluetooth 633,potrzeba aktywować kodami,takie rzeczy robi serwis.Ja już prawie 5 m-cy

walczę z tym w swoim samochodzie. :evil: :evil: :mad2: :mad2: Takie info otrzymałem dzisiaj w BMW Polska.

Ja kupiłem auto nowe w Polskim salonie,widziałem że w niemieckich cennikach internet,bmw online

( 612,614,615,616) wszystkie te Kody są bezpłatne jeżeli zamawiasz 633.

Okazało sie że, klient nasz Pan , jak chce to nie ma problemu.

Dzisiaj człowiek z BMW Polska poinformował mnie,że jeżeli mam 633 to trzeba sprawdzić ile zapłaciłem i czy mam wykupiony pakiet na 10 lat.W Niemczech w cenie wyposażenia 633 jest zawarty właśnie pakiet na 10 lat.

Teraz czekam, mają przesłać całą instrukcję z BMW Polska do serwisu w jaki sposób mają mi to aktywować.

Jak mi uruchomią internet na 633 podzielę się informacją.

 

Spoko.

Czekam na info.

Mam wpisane: IPrzygotowanie do telefonu Business z Bluetoothem (633), NTERNET (614),NNOVATIONSPAKET (07R7).

 

U mnie ównierz powinno to działać. Boje się do salonu jechać...jak ja im to wytłumacze ??

http://img683.imageshack.us/img683/3659/bmwx5e70lci1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeżeli masz bluetooth 633,potrzeba aktywować kodami,takie rzeczy robi serwis.Ja już prawie 5 m-cy

walczę z tym w swoim samochodzie. :evil: :evil: :mad2: :mad2: Takie info otrzymałem dzisiaj w BMW Polska.

Ja kupiłem auto nowe w Polskim salonie,widziałem że w niemieckich cennikach internet,bmw online

( 612,614,615,616) wszystkie te Kody są bezpłatne jeżeli zamawiasz 633.

Okazało sie że, klient nasz Pan , jak chce to nie ma problemu.

Dzisiaj człowiek z BMW Polska poinformował mnie,że jeżeli mam 633 to trzeba sprawdzić ile zapłaciłem i czy mam wykupiony pakiet na 10 lat.W Niemczech w cenie wyposażenia 633 jest zawarty właśnie pakiet na 10 lat.

Teraz czekam, mają przesłać całą instrukcję z BMW Polska do serwisu w jaki sposób mają mi to aktywować.

Jak mi uruchomią internet na 633 podzielę się informacją.

 

Spoko.

Czekam na info.

Mam wpisane: IPrzygotowanie do telefonu Business z Bluetoothem (633), NTERNET (614),NNOVATIONSPAKET (07R7).

 

U mnie ównierz powinno to działać. Boje się do salonu jechać...jak ja im to wytłumacze ??

 

 

 

Właśnie auto wróciło z serwisu.Niestety ale nie udało się im odpalić internetu. :mad2: Z informacji uzyskanych w serwisie wygląda to tak (trzeba udać się do serwisu w Niemczech),że serwis swoje a BMW Polska swoje.

Informacje są sprzeczne.

Panowie w serwisie powiedzieli że trzeba wykupić pakiet w serwisie w Niemczech,oni tego nie są w stanie odpalić.

Będę dalej męczył temat :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz bluetooth 633,potrzeba aktywować kodami,takie rzeczy robi serwis.Ja już prawie 5 m-cy

walczę z tym w swoim samochodzie. :evil: :evil: :mad2: :mad2: Takie info otrzymałem dzisiaj w BMW Polska.

Ja kupiłem auto nowe w Polskim salonie,widziałem że w niemieckich cennikach internet,bmw online

( 612,614,615,616) wszystkie te Kody są bezpłatne jeżeli zamawiasz 633.

Okazało sie że, klient nasz Pan , jak chce to nie ma problemu.

Dzisiaj człowiek z BMW Polska poinformował mnie,że jeżeli mam 633 to trzeba sprawdzić ile zapłaciłem i czy mam wykupiony pakiet na 10 lat.W Niemczech w cenie wyposażenia 633 jest zawarty właśnie pakiet na 10 lat.

Teraz czekam, mają przesłać całą instrukcję z BMW Polska do serwisu w jaki sposób mają mi to aktywować.

Jak mi uruchomią internet na 633 podzielę się informacją.

 

Spoko.

Czekam na info.

Mam wpisane: IPrzygotowanie do telefonu Business z Bluetoothem (633), NTERNET (614),NNOVATIONSPAKET (07R7).

 

U mnie ównierz powinno to działać. Boje się do salonu jechać...jak ja im to wytłumacze ??

 

 

 

Właśnie auto wróciło z serwisu.Niestety ale nie udało się im odpalić internetu. :mad2: Z informacji uzyskanych w serwisie wygląda to tak (trzeba udać się do serwisu w Niemczech),że serwis swoje a BMW Polska swoje.

Informacje są sprzeczne.

Panowie w serwisie powiedzieli że trzeba wykupić pakiet w serwisie w Niemczech,oni tego nie są w stanie odpalić.

Będę dalej męczył temat :cool2: :cool2:

 

 

Jeżeli chodzi o BMW Online i internet to tutaj są wszelakie informacje:

Poniżej stanowisko BMW w temacie aktywacji wspomnianego wyposażenia:

 

 

 

„Jeśli klient ma adres w Niemczech, a także konto w banku niemieckim może wypełnić formularz w internecie, tak jakby klient niemiecki.

 

 

 

(If your customer has an address in Germany and also a German bank account he can fill in the application form in internet as if he were a German customer.)

 

 

 

http://www.bmw.de/de/de/owners/connecteddrive/2010/applications/new.html

 

 

 

to jedyna opcja, aby to uaktywnić, do czasu aż Polska nie podpisze umowy na Connected Drive.

 

W przeciwnym razie, nie będzie to działało.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, czyli z internetu nici. Też mam te opcje ale nie mogę ich włączyć. Pojawia się komunikat, że internet nie dostępny w naszym kraju. Coś niby słyszałem, że BMW Polska miała sfinalizować te umowy w I kwartale tego roku. Może będzie to już niedługo. Jak będzie coś nowego wiadomo w temacie, to proszę dajcie znać.
e61 530D 2007 Touring
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
a u mnie działa częściowo :) pokazuje m.in. aktualną pogodę na kolejnych parę dni w mieście, gdzie auto się znajduje, aktualności, wiadomości, niestety to już po niemiecku i na niemiecki region...

ale mam to za free :mrgreen:

Trzeba zmienić miejscowość dla której ma pokazywać. Ja zmieniłem na swoją i działa. Zawsze jak włączam to pokazuje dla mojej miejscowości. Wszystko trzeba przestawić dla swojego regionu. Wpisać swój adres mailowy wtedy możesz pezesyłac dane z samochodu np. pozycję auta na swojego maila itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mineło 2 lata i przestał działać internet, "karta sim nieaktywna skontaktuj sie ze swoim dealerem Bmw" po kontakcie z serwisem BMW dowiedzialem sie że opcję można włączyć tylko w DE BMW, niestety będzie trzeba poczekać na operatora GSM który zechce współpracował w ramach dostarczania danych po"gprs" :(

we wszystkich krajach dookoła już dawno opcja jest tylko u nas LIPA.. :?

pozostaje czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.