Skocz do zawartości

cb


bodega

Rekomendowane odpowiedzi

to bedzie kupowato wygladalo jak na moj gust .... sam podlokietnik sam w sobie jest dosc masywny.

jesli chcesz tam zamontowac harego III to mozesz o tm zapomniec :) jest za dlugie a po drugie podlkietnik bedziesz mial pochylony :) skad wiem ? sam mam takie radio i robilem tam przymiarke. jedyne sensowne miejsce to radio pod fotel i gruszke ze zmiana kanalów :) bo jak juz raz ustawisz radyjko to nie bedziesz przy nim grzebal co chwile tylko zmienial kanaly :) ot takie male spostrzezenie :) co do montazu radia pod fotelem to pasuje tam idealnie :) sa tam dziurki w stelazu juz zrobione takze nic wiercic nie trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do montażu to ja mam zamontowane tak ,ze lepiej się nie da ,po lewej stronie pod kierownicą przy drzwiach obok "dzyndzla" od maski

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do montażu to ja mam zamontowane tak ,ze lepiej się nie da ,po lewej stronie pod kierownicą przy drzwiach obok "dzyndzla" od maski

no wlasnie przegladalem twoje zdjecia 1er :) i sie zastanawialem co to masz za radio ze sie zmiescilo w tem schowek kolo kiery :) ale po doglebnym oladnieciu fotki oraz twojej wypowiedzi zauwazylem ze jest ponizej tego schowka :P

tez myslalem o montazu cb tam ale chaczylbym przy wysiadaniu albo wysiadaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie ma takiej możliwości ,chyba że ważysz 250 kg i masz nogi grubsze niż fotele :D ,CB w tym miejscu to super sprawa ,sam się zastanawiałem dłuższy czas ,gdzie je umiejscowić .Postaram się zrobić fotkę ( dokładniejszą ) i ją wkleić tutaj na forum

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.