Skocz do zawartości

Jaka mapa oraz jaki rodzaj czytnika zdjęcia w temacie e65


wojtmul

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie co to za navi jakie mapy do tego dodam że to cd

tej mapy nie czyta pisze ze instaluje coś wyskakuje i pokazuje sie brak mapy włóż cd czy coś takiego o co chodzi ??

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d5 ... f71e8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb9 ... aba94.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Auto 735i 2002 czytnik mapy CD (nie dvd) w aso Smorawiński powiedzieli że takiej mapy na polskę nie mają bo nie istnieje, :shock: czy to prawda ? Jeśli mimo to ktoś ma taką mapę na sprzedaż to Ja chętny od zaraz , teraz tutaj natychmiast ! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto 735i 2002 czytnik mapy CD (nie dvd) w aso Smorawiński powiedzieli że takiej mapy na polskę nie mają bo nie istnieje, :shock: czy to prawda ? Jeśli mimo to ktoś ma taką mapę na sprzedaż to Ja chętny od zaraz , teraz tutaj natychmiast ! :D

 

Taka mapa istnieje, poszukaj informacji o mapie High (2010 albo 2011) na CD w dziale "Nawigacja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dziękuję za podpowiedź, szukałem i niestety nic nie znalazłem, problem w tym że jestem delikatnie mówiąc ciemny w tematach oprogramowań, softów, map, itd... jeśli możesz mi pomóc to bardzo proszę podrzuć mi linka do tej mapy, musze ją kupić bo mnie już trafia :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedź, szukałem i niestety nic nie znalazłem, problem w tym że jestem delikatnie mówiąc ciemny w tematach oprogramowań, softów, map, itd... jeśli możesz mi pomóc to bardzo proszę podrzuć mi linka do tej mapy, musze ją kupić bo mnie już trafia :mad2:

Oj, leniuszek....

 

Na przykład tutaj:

 

viewtopic.php?f=91&t=134513

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.