Skocz do zawartości

e92 330d - SPRZEDANA


houek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolor skór genialny !!! Miałem taki w X3 :) . Wogóle autko pięknie utrzymane i extra wyposażone, jedynie gałkę zmiany biegów założył bym M-Pakietową - krótszą - ale wtedy trzeba było by też kierownicę M.

 

Wydaje mi się czy dźwognie hamulca ręcznego masz z dziurkowanej skóry?

 

Edit:

Zamiast gałki M-Pakietowej są krótsze takie jak klagosz pokazał w innym temacie, też srebrne i krótkie. :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kokos

Uważam, że szary z tym kolorem skóry ładnie gra.

Wnętrze podoba mi się takie jak jest, więc nic nię będę zmieniał.

Skóra na ręcznym nie jest perforowana - takie złudzenie optyczna na zdjęciu.

W każdym razie dzięki za sugestie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna i ładnie utrzymana sztuka :!:

Wnętrze idealne oprócz tej galki :wink:

Jedno z najlepszych zestawień kolorów jak dla mnie :cool2:

Mi poprostu osobiście nie leżą te długie "wajchy", ani wygodne ani ładne.

U marksa załączyłem dwie fotki gałek które mógłbyś podmienić ...

ale w twoim przypadku lepiej by pasowala ta srebrna krótka odwrotnie jak u kol. bo masz wykończenie na kierownicy srebrne.

 

A na zewnątrz będa jakieś inwestycje czy zostawiasz serie?

Ja bym proponował M-pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wątpię, że będę dokładał M packa. Mam wszystko ładnie spasowane i polakierowane, a wiadomo jak to jest po dokładaniu, to nie leży, to lakiernik spier.....li [<-ostrzeżenie] itd. Poza tym skromnie 5 kzł by trzeba było wywalić na tą operację....jakoś wolę przeznaczyć tę kasę na paliwo i cieszyć się jazdą :) Tym bardziej, że moim zdaniem nie ma jakiejś dużej różnicy w wyglądzie między e92 z i bez m pakietu - co innego e90/91 gdzie różnica jest ogromna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie również M-Pack nie jest konieczny. Fajnie jak jest, ale żeby go dokładać to nie koniecznie. Tak czy siak autko jest piękne :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Według mnie również M-Pack nie jest konieczny. Fajnie jak jest, ale żeby go dokładać to nie koniecznie. Tak czy siak autko jest piękne :D

 

Dobrze, że chociaż ktoś się ze mną zgadza :)

Szukałem e92 z m pakietem, ale te które oglądałem niezadowalały mnie.

W swojej nie mam m pakietu, ale mam wnętrze w idealnym stanie, bezwypadek, oryginalny lakier i mechanikę na tip top, to mnie bardziej przekonuje, niż klejony, malowany m pack na 19" felgach od m3 :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu też mamy E92 bez m-pakietu i jak dla mnie może go w ogóle nie być, bo sama linia E92 jest przepiękna :)

 

Super środek, jak i całe auto, widać że bardzo zadbane :) :cool2:

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemne auto :) sam z chęcią zamienię w jakiejś perspektywie moje kombi na coupe - jedyne czego brakuje to podgrzewania siedzeń :) odkąd miałem w jedynce i trójce - auta bez tego gadżetu są dla mnie spalone od początku :)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bardzo przyjemne auto :) sam z chęcią zamienię w jakiejś perspektywie moje kombi na coupe - jedyne czego brakuje to podgrzewania siedzeń :) odkąd miałem w jedynce i trójce - auta bez tego gadżetu są dla mnie spalone od początku :)

 

Mnie grzane krzesła są niepotrzebne, auto ma dogrzewanie i zanim siedzisko by sie nagrzało, w aucie jest ciepło. Poza tym jest jeszcze aspekt płodności na który wiecznie mi zwraca uwage moja Pani :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Spokojnie jak będziesz z umiarem używał to płodność się nie pogorszy, z reszta ile można dzieciaki robic :mrgreen:

 

Autko przepiękne, felgi malinka no a środek ... Moja żonka jak przejrzała Twoja galerie to powiedziała, że jak następnego takiego będę miał to zaprosi koleżanki :norty:

 

Możesz mi napisać jak sie jeździ 3.0d w manualu bo jakos do tak dużego i mocnego silnika moim zdanime bardziej automat pasuje? I jak spalanie np na trasię tak przy 150-160 km/h ??

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Spokojnie jak będziesz z umiarem używał to płodność się nie pogorszy, z reszta ile można dzieciaki robic :mrgreen:

 

Autko przepiękne, felgi malinka no a środek ... Moja żonka jak przejrzała Twoja galerie to powiedziała, że jak następnego takiego będę miał to zaprosi koleżanki :norty:

 

Możesz mi napisać jak sie jeździ 3.0d w manualu bo jakos do tak dużego i mocnego silnika moim zdanime bardziej automat pasuje? I jak spalanie np na trasię tak przy 150-160 km/h ??

 

Spalanie na manulau jest dużo niższe niż w automacie. Ja jeżdzę głównie trasy, więc mi średniowychodzi 6,5-7 l/100km. Po mieście nie jeżdżę, bo od tego mam służbowe auto, wieć nie wiem ile pali w mieście, ale pewnie ok 9l. Dla mnie jak na 3.0d to śmieszne spalanie i naprawdę aż trudno w to uwierzyć. Rekordowo w długiej trasie na baku czyli ok 60l przejechałem 1050km.... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Ja 1362 km ale silnik inny i Efficent Dynamics ;) Kurcze, ale jak na taką moc/moment i 6 garków to naprawdę fajne spalanie. Wiem, że to głupie pytanie ale nie myślałeś może o dodatkach carbon?? Widziałem na e90posts, jakaś Gal miała taka jak Twoja + carbon maska , lusterka i nerka ( okleina) i wygladało świetnie

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie jestem zwolennikiem takich dodatków :)

Dla jasności, podane przeze mnie spalanie nie jest przy 150-160km/h, bo w Polsce nie da się tak jeździć :mad2: Rzadko jeżdzę e92 po atustradach, raczej po zwykłych drogach, na których predkośc waha się przy szczęściu od 90-140 w porywach. Za to jak mam miejsce to przy wyprzedzaniu do 200 często dociskam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to są po dwie kurtyny na stronę? Kurtyny są dwie, jedna z lewej, druga z prawej.

 

Poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera

Boczne poduszki powietrzne z przodu

Poduszki powietrzne chroniące głowę dla podróżujących z przodu i z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A od kiedy to są po dwie kurtyny na stronę? Kurtyny są dwie, jedna z lewej, druga z prawej.

 

Poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera

Boczne poduszki powietrzne z przodu

Poduszki powietrzne chroniące głowę dla podróżujących z przodu i z tyłu

 

Ok, ok, Ty liczysz kurtyny chroniące głowę jako 2, a ja jako 4 (osobno przód i tył) - zmyliły mnie znaczki na słupkach. Nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zanim kupiłem e92 szukałem Porsche 911 993...teraz jest wystawiony idealny egz 993, który zabójczo chciałbym mieć, dlatego wystawiłem swoją.

Marzenia z dzieciństwa wciąż żywe :mrgreen:

Pewnie ja nie sprzedam e92, a ktoś przytuli ładną 993 i zostanę z bmw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.