Skocz do zawartości

Białe BMW 330xd... mini galeria


arnold

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Sądzę, że w Premium Selection za około 200 tys znajdą się o wiele fajniejsze F10 (535i, 535d), tylko może z 2010r...aczkolwiek jak zwykle strona bmwgroup muli, więc nie moge teraz na nią wejść.

 

Zresztą ta oferta 528i jak pisał wczesniej forumowicz jest żałosna, gdyż rabat na roczne auto powinien wynosić te 30 %. A tu ile wynosi ? 18 % ? Nonsens. To każdy woli już wziąć fabrycznie nowe auto szyte pod siebie, pomijając fakt, że w innych markach - Audi i Merc dostanie się na auto do produkcji od 10 do nawet 15 %.

 

Co więcej ten silnik rzeczywiscie nie pasuje do F10...to idealne zródło napędu F20 i jeszcze w F30 daje dobrze radę.

czasem nie da się czytac twoich postów normalnie mdli mnie wczesniej miałes podobno 330i i byłes zadowolony a chodzące tak samo 528i juz nie jedzie http://www.zeperfs.com/duel1302-4206.htm :duh: inna sprawa kultura pracy i dzwięk silnika i poprostu to ze w f10 4-cylindrowy silnik srednio wygląda a inna rzeczywiste osiągi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ALe co ty sie człowieku czepiasz ? Inni obsmiewali 528i jako popierdółkę a ty do mnie jakieś teksty piszesz :wink: ?

 

Nigdzie nie napisałem, że 528i nie jedzie. Bo osiągi są bardzo dobre. Tylko, że R4 2,0 jakoś nie pasuje mi do luksusowej limuzyny.

 

Po drugie ta strona jest za przeproszenie g. warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
napisałes to tak jakby ten silnik był zasłaby do f10 ale skoro masz na mysli to samo co ja to zwracam honor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Patrząc na Twój garaż widzę że temat 750i vs 528i jest już zamknięty :)

Konkretne przeskoki w pojemności silników robisz... najpierw 1.6 ---> 3.0 ---> a teraz 4.8 :mrgreen: później zostanie Ci chyba tylko Viper :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha pomiędzy e36 a e90 było jeszcze kilka innych marek :) ale faktycznie wspinam się do góry ;)

Auto już wybrałem, zostaje 750 - tka. Z braku czasu nie byłem jeszcze w salonie ale poprosiłem znajomego choć to nawet za wiele powiedziane, osobę która ma F10 520d o przejażdżkę, przewiezienie - zaznaczam że mimo pojemności ma dobrze doposażoną wersję. Czułem się miło jak w dobrym, nowym aucie. Jednak brakowało mi efektu poruszania się "promem kosmicznym" ;). Komfort jazdy i mnogość opcji wygrała. Pomijam z oczywistych powodów kwestie silnika...

Tak na marginesie, rezygnując z zakupu 7-ki musiałbym zakupić jakieś auto u nich, w umowie nie ma mowy o zwrocie zaliczki, stąd pomysł z 528 którą wskazałem, mimo przekroczenia o wiele mojego założonego budżetu wydawała mi się najciekawszą opcją z posiadanego przez nich asortymentu...

 

P.S. ciuchy, auto, cokolwiek... wszystko zawsze kupuję, robię dla siebie, nie potrzebuję błyskać "na mieście" choć i tak niektórzy tak to odbierają ;).

Trafiło mi się super zadbane auto i zamierzam to wykorzystać. Oczywiście w grę wchodzi również czynnik ekonomiczny, wolę mieć 600000zł kupione za 90000zł niż 300000zł kupione za 180000zł ;)

 

P.S. 2. zamieniam 330xd z przebiegiem 75000km na 750i z przebiegiem 112tyś. praktycznie bez kosztowo, jak dla mnie się kalkuluje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sądzę, że w Premium Selection za około 200 tys znajdą się o wiele fajniejsze F10 (535i, 535d), tylko może z 2010r...aczkolwiek jak zwykle strona bmwgroup muli, więc nie moge teraz na nią wejść.

 

Zresztą ta oferta 528i jak pisał wczesniej forumowicz jest żałosna, gdyż rabat na roczne auto powinien wynosić te 30 %. A tu ile wynosi ? 18 % ? Nonsens. To każdy woli już wziąć fabrycznie nowe auto szyte pod siebie, pomijając fakt, że w innych markach - Audi i Merc dostanie się na auto do produkcji od 10 do nawet 15 %.

O ile ceny na otomoto są cenami bliskimi transakcyjnych.

W Bawarii zaproponowano mi E91 330i z 2011 r (czerwiec albo kwiecień) z przebiegiem 21tys km za 155 kzł kiedy na stronie PS figuruje za 200k ;) Cena katalogowa jakieś 288 tysięcy. :norty:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. ciuchy, auto, cokolwiek... wszystko zawsze kupuję, robię dla siebie, nie potrzebuję błyskać "na mieście" choć i tak niektórzy tak to odbierają ;).

Trafiło mi się super zadbane auto i zamierzam to wykorzystać. Oczywiście w grę wchodzi również czynnik ekonomiczny, wolę mieć 600000zł kupione za 90000zł niż 300000zł kupione za 180000zł ;)

 

własciwy wybór :cool2: , właściwe podejście do życia :cool2: :cool2:

 

tylko jednego: aby NIE wystąpiła nie przewidziana awaria (drogie auto jako nowe = drogie ewentulane naprawy)...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o kosztach napraw, przed zakupem konsultowałem się z kolegą który jest mechanikiem i również jeździ siódemką.

Podobno najdroższe są naprawy zawieszenia adaptacyjnego. "Niby" nic nie powinno się dziać do 200000km ale... ;).

Z drugiej strony co by się nie popsuło to naprawy i tak będą tańsze niż utrata wartości na piątce :mrgreen:

Auta niestety jeszcze nie odebrałem, poprzedni właściciel nie podpisał w salonie jednego dokumentu a bez niego nie mogą wystawić mi faktury, także czekam...

Dzięki za słowa otuchy i gratulacje :) przeciwników postaram się przekonać wrażeniami i uwagami na temat jazdy ;)

 

P.S. jak myślicie Rufio nie deportuje mnie teraz na podforum E65 ? ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje w pełni zakupu e65 ! Do dziś mamy w domu e65 z 2007 individual ale tylko 3.0d. Świetne auto,świetne wykonania przy 150k przebiegu nie widać nawet śladu zużycia tapicerki,kierownicy przycisków itp. Poza tym Niesamowity komfort podróżowania tym autem jest niedopisania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.