Skocz do zawartości

problem z nadmuchem


arturo e39

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
czesc wszystkim . mam taki problem z moim e39 ze jak ustawiam temperature powietrza tym pokretlem na konsoli to albo leci gorace powietrze albo zimne , niema takiego czegos ze jest takie srednie jak ja bym chcial . co to moze byc waszym zdaniem bo jest to bardzo denerwujace :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim . mam taki problem z moim e39 ze jak ustawiam temperature powietrza tym pokretlem na konsoli to albo leci gorace powietrze albo zimne , niema takiego czegos ze jest takie srednie jak ja bym chcial . co to moze byc waszym zdaniem bo jest to bardzo denerwujace :?

jakim pokrętłem ?

między nadmuchami ? jak tak to to jest bardzo niedokładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jakos tak dziwnie mam. w aucie prawie wszystko jest a klimatronika nie ma . nawet w e46 mam :evil:

no to za ogrzewanie i tak odpowiada jeż i elektrozawory

ciężko tak zgadnąć czemu masz tylko skrajne temperatury - najprawdopodobniej zaworki mają już spękane gumki więc nie można nimi precyzyjnie sterować (wymieniałem z kumplem bo tak miał)

zobacz czy elektrozaworki nie są mokre od płynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..podłącze się pod temat...czy to normalne ...zimą przejade krótki odcinek(silnik jeszcze zimny) tak około 500m zgasze motor zamkne samochód i jeszcze przez jakiś czas słychać że pracuje wentylator dmuchawy

nienormalne - typowy objaw padniętego jeża

jak Ci się jeszcze dmuchawa sama zacznie w nocy włanczać to rano będziesz bez prądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..podłącze się pod temat...czy to normalne ...zimą przejade krótki odcinek(silnik jeszcze zimny) tak około 500m zgasze motor zamkne samochód i jeszcze przez jakiś czas słychać że pracuje wentylator dmuchawy

 

 

Kolego, a czy ten wentylator dmuchawy to nie przypadkiem webasto ? :)

Kiedy robisz małe odcinki to aku zawsze będzie leżał - nie zdąży się podładować. Jedyny sposób to wyciągać aku i podłądowywać, albo zamienić na benzyniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Tez mi to przyszlo do glowy ze to webasto. Moze masz ustawione jakies dogrzewanie silnika . Wyciagnij bezpiecznin od webasto ten w bagażniku i bedziesz wiedzial czy to to :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.