Skocz do zawartości

Zlot KRAKOW


michalfokus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

JA JA JA się pisze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

... miałem poruszyć właśnie ten temat :D

 

Ja proponuje Galerie Kazimierz o 20 na ostatnim poziomie parkingu.

Można spokojnie zrobić ustawkę pod zdjęcia :cool2:

... i będzie na pewno cieplej jak pod Plazą a po spocie np. godzinnym iść do Jeff's-a w Galerii napić się czegoś i pogadać w fajnej atmosferze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weś przestań jak mogą nas wygonić !?

Przecież choćby nawet to możemy powiedzieć że zbieramy się i idziemy do Jeff's-a, tak! :twisted:

 

damp21plbe - no dobrze napisał taki gość rodem z Belgi to mega gość :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weś przestań jak mogą nas wygonić !?

Przecież choćby nawet to możemy powiedzieć że zbieramy się i idziemy do Jeff's-a, tak! :twisted:

 

damp21plbe - no dobrze napisał taki gość rodem z Belgi to mega gość :mrgreen:

 

:mrgreen: przypomniał mi się "Gość Git" z 4funTV :mrgreen: , a i rodem z Polski, a Belgia to moja obecna przystań :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś inne miejsce niż plaza bo nie ukrywam że już jest tam cholernie zimno :D

 

jak sie spotyka przy minus 15 stopniach, to nawet w Galerii Kazimierz jest zimno - wiem, bo były tam spoty przy minus 25 :D

 

ja byłbym za plaza, nikt nikogo tam nie goni, nie ma aut, a w GK może być o tej porze ciasno - zaczynają się po świąteczne wyprzedaże..

 

zresztą warto sprawdzić pogode, bo od jutra odwilż i w czwartek ma być +6 :)

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu przez bagażnik :mrgreen:

Czyli będzie ktoś :?:

 

co tak Panowie panikujecie czy ktos bedzie :) :?: Zawsze jest, nawet przy mrozach -15, a takich nie zapowiadaja, zostala jeszcze kwestia miejsca i godziny, moja sugestia jest kilka postów wyzej :)

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To co 20:00 czy 21:00 pod Plazą - bo ciepło jest :twisted: :?:

 

No Panowie, to gdzie i o której się spotykamy :?:

 

Kladiusz i Klagosz mam nadzieje że wpadniecie , w przeciwnym razie nadal nie myje samochodu a na lewym reflektorze namaluję sobie choinkę ....

 

Dalej nie umyłeś :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje 20:30-21:00 najpierw na parkingu zewnętrznym bo jest cieplo a później się można ustawić albo przemieścic na podziemny.

 

 

damp21plbe adres dla ciebie ;) :

 

Galeria Kraków Plaza

Aleja Pokoju 44

31-564 Kraków

 

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1355534169,d.Yms&bpcl=40096503&biw=1688&bih=795&wrapid=tljp1356601420997012&um=1&ie=UTF-8&q=ch+plaza+krak%C3%B3w&fb=1&gl=pl&hq=ch+plaza&hnear=0x471644c0354e18d1:0xb46bb6b576478abf,Krak%C3%B3w&cid=0,0,7961124510858226557&sa=X&ei=URjcUKTqB7H24QS55YG4Bw&sqi=2&ved=0CI0BEPwSMAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje 20:30-21:00 najpierw na parkingu zewnętrznym bo jest cieplo a później się można ustawić albo przemieścic na podziemny.

 

 

damp21plbe adres dla ciebie ;) :

 

Galeria Kraków Plaza

Aleja Pokoju 44

31-564 Kraków

 

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1355534169,d.Yms&bpcl=40096503&biw=1688&bih=795&wrapid=tljp1356601420997012&um=1&ie=UTF-8&q=ch+plaza+krak%C3%B3w&fb=1&gl=pl&hq=ch+plaza&hnear=0x471644c0354e18d1:0xb46bb6b576478abf,Krak%C3%B3w&cid=0,0,7961124510858226557&sa=X&ei=URjcUKTqB7H24QS55YG4Bw&sqi=2&ved=0CI0BEPwSMAA

 

 

Dzięki za adres :wink:

U mnie zaczęło lać, będę pomału startował bo przydałoby się gdzieś jeszcze przed ustawką auto umyć :wink: bo jakąś sesję musimy zrobić (ja sprzęt zabrałem).

Do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.