Skocz do zawartości

Stuki z tyłu....?!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.

 

Dzisiaj wyjechalem jak zwykle na miasto, i po przejechaniu paru kilometrów zauważyłem, albo usłyszałem dziwne stuki u siebie w aucie, podejżewam amortyzatory, z tego co wiem nie byly jeszcze wymie3niane przebieg 190 000 km , macie jakies propozycje,,,>

 

Pozdrawaim

Opublikowano

Wg mnie warto podjechać na kanał/ podnośnik i sprawdzić. Bo ciężko powiedzieć co może stukać u Ciebie. W zasadzie wszystko może stukać :roll: u mnie 196kkm i cisza sza :)

 

Pzdr.

Opublikowano
  • Autor
Wg mnie warto podjechać na kanał/ podnośnik i sprawdzić. Bo ciężko powiedzieć co może stukać u Ciebie. W zasadzie wszystko może stukać :roll: u mnie 196kkm i cisza sza :)

 

Pzdr.

 

dzięki za info, też tak myślę jutro z rana podjade i sprawdzę co w trawie piszczy, kiepsko tak na początku nowego roku już kasę pakować do autka....

 

A tak na marginesie to najlepszego z okazji urodzin malucha....

 

Aby tylko zdrowe było, bo to w sumie najwazniejsze.

 

pozdrawiam

Opublikowano
Wg mnie warto podjechać na kanał/ podnośnik i sprawdzić. Bo ciężko powiedzieć co może stukać u Ciebie. W zasadzie wszystko może stukać :roll: u mnie 196kkm i cisza sza :)

 

Pzdr.

 

dzięki za info, też tak myślę jutro z rana podjade i sprawdzę co w trawie piszczy, kiepsko tak na początku nowego roku już kasę pakować do autka....

 

A tak na marginesie to najlepszego z okazji urodzin malucha....

 

Aby tylko zdrowe było, bo to w sumie najwazniejsze.

 

pozdrawiam

 

Dzięki, co racja to racja. Zdrowie najważniejsze :cool2:

 

A z autem tak jak napisałem, sprawdź może się okazać, że to jakaś drobna sprawa. Daj znać jak wybadasz sytuację.

 

Pzdr.

Opublikowano
moze cos zwiazanego z sniegiem? duzo masz tam tego?
http://img718.imageshack.us/img718/4625/prezes24.png
Opublikowano
  • Autor
moze cos zwiazanego z sniegiem? duzo masz tam tego?

 

Ze śniegiem ....?- auto jest na myjnie dwa razy w tygodniu...

Opublikowano
  • Autor

Witam.

 

No i byłem dzisiaj sprawdzić autko na stacji diagnostycznej, u sikory za samo sprawdzenie powiedzieli mi około 120 zł, (banda naciągaczy ).

 

W stacji diagnostycznej powiedział że w sumie to nic nie kosztuje - dalem mu na flaszkę mając na uwadze cenę u sikory....heheh

 

poniżej macie wykres :

 

http://naturalshop.pl/allegro/bmw/Foto200.jpg

 

I teraz tak gościu ze stacji powiedzial że w sumie to powinienem wymienić tylko jedna stronę bo, on ma sprawność na poziomie 18%, w sumie powinien mieć na poziomie 80%, bo ponoć tyle maja nowe amortyzatory, mnie sie wydawało że przy wymianie amortyzatora, zawsze się wymieniało komplet, czyli jeżeli jest jeden z tyłu walniety to powinno się wymienić cały tył...?

 

A Wy co myślicie....?

 

Jakie macie spostrzeżenia, wymienial to ktoś z Was......?

 

W m-auto w katowicach powiedzieli że wymiana jednej sztuki Saxsa to koszt 670 zł z wymianą, wszystkimi dodatkami jakie są potrzebne do wymiany....

 

dzięki za wszystkie spostrzeżenia....

 

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.