Skocz do zawartości

[Z3] Demontaż subwoofera/Harman Kardon


profil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuję wiedzy jak dobrać się do subwoofera w wersji nagłośnienia H-K - grzebie się z zaslepką pomiędzy pałąkami już drugi dzień i nic z tego nie wychodzi- będę wdzięczny za pomoc.

 

Profil

 

Ps. nadeszła zima i zacząłem mozolny proces wymiany i poprawek niektórych elementów jakie już powoli uległy zużyciu. za chwilę zabiorę się za mechanikę- i tu od razu pytanie dotyczące skrzyni biegów- jaka może być przyczyna haczenia się dźwigni przy zmiane biegów- wybite łączniki gumowe czy coś bardziej poważnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaslepke musisz pociagnac do gory od przodu czyli od tej siatki zaslaniajacej glosnik. Z przodu sa tam dwa plastikowe zatrzaski a z tylu dwa metalowe zawiasy ktore mocuja zaslepke do schowka na subwoofer. Wkladasz palce pomiedzy zaslepke i schowek i ciagniesz mocno do gory. Jak zatrzaski puszcza to zaslepka bez problemu sie otwiera. Jak wroce do domu to przejrze foto bo wydaje mi sie ze mialem gdzies zdjecia tych zatrzaskow. Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te zatrzaski z przodu udało mi sie otworzyć... ale z tyłu jest coś bardziej skomplikowanego- ale zaraz spróbuje... boje się żeby tylko czego nie urwać, wczoraj już udał mi się przypalić przełącznik klimy bo próbowałem przywrócic oświetlenie po włączeniu - i sie lekko zgrzała spreżynka- wieć teraz już napewno się nie zaświeci :)

ide spróbuje to podciągnąć do góry jak piszesz..

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zaparłem się .... i wyrwałem- faktycznie zaczep nie z metalu ale z tworzywa- cholerstwo mi psuło nastrój od dwóch dni- teraz już moge gnać w poniedziałek do sklepu po nowe głośniki- bedzie dźwięk bez chrobotu :)

 

Dzięki saron22 teraz moge w spokoju pójść spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.