Skocz do zawartości

E60 radio, CD i cała reszta zanika co chwile


phantomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem,

co kilkanascie sekund radio sie wyłącza, znika, gałka od idrive kreci sie bez oporu w kazda strone, cały komputer (wyswietlacz) sie wiesza. Jak jestem w widoku FM AM CD TV to TV i CD jakby zanikają z listy, tak szarzeją. Co to moze sie dziac?

Czssami potrfi byc dobrze 6 godzin, a czasami odrazu po odpaleniu zaczynają sie takie jazdy i co 8 sekund, nieregularnie sie tak dzieje :/

miał ktoś podobny problem? bo to mega denerwujące

 

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe też że masz problem z napięciem w aucie .

ja tak miałem teraz przy mrozach okazało mi się za akumulator miałem nie doładowany ponieważ rzadko używam auto, ale prostownik dał rade .

mi auto odpalało a za chwilę zaświecały mi się same blendy na licznikach ABS, INSPEKCJA , ekran mrugał , radio gasło itd. a jak zgasiłem to już drugi raz nie odpalił brak prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wiecej bledüw bedzie sie pokazywalo i niebeda gasly to alternator

jesli tylko Navigacja i monitor sie wylacza Soft

Codowanie BMW , Wylaczenie ostrzezenia o pasach, TV-Free,przebudowa oswietlenia na LCI, klimy Basic na HIGH, Navigacji z MASK na CCC lub CCC LCI ( 8 przyciskow ) itd.


http://www.bavaria-access.de/


http://www.facebook.com/profile.php?id=100002804305191#!/pages/Bavaria-Access/157126324367474?sk=photos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe też że masz problem z napięciem w aucie .

ja tak miałem teraz przy mrozach okazało mi się za akumulator miałem nie doładowany ponieważ rzadko używam auto, ale prostownik dał rade .

mi auto odpalało a za chwilę zaświecały mi się same blendy na licznikach ABS, INSPEKCJA , ekran mrugał , radio gasło itd. a jak zgasiłem to już drugi raz nie odpalił brak prądu.

na 100% do wymiany regulator napięcia.. miałem to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W E60 mojego ojca jest to samo zaczęło sie podczas podróży do Włoch i temperaturach powyżej 50 stopni, Niektórzy twierdzą że może być to wina napędu DVD w co wątpię ale regulator napięcia brzmi dość sensownie. Wiecie może jaki jest koszt wymiany tego urządzenia i czy jest to bardzo skomplikowane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.