Skocz do zawartości

buczenie z tyłu przy skręcaniu,pomocy


alexigor2000

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Od jakiegoś czasu przy skręcaniu i dodatkowa czasami przy hamowaniu z tyłu słusze buczenie jak by opona tarła o nadkole {co jest nie możliwe} Buczenie ostatnio narasta.Co to może być.Buczenie słychać przy przechyle samochodu.Boję się że to most.Może ktoś miał już takie przygody i przerobił ten temat albo ma wiedzę z servisu.Pozdrawiam i wesołych świąt :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

odświeżę temat bo nikt się nie kwapi coś napisać.Zimą doszło mi gwizdanie reduktora ,ciekawe czy jedno z drugim ma coś wspólnego . Teraz latem gwizd z reduktora się uciszył więc da się jeździć ale zimą powróci.Ciekawe czy buczenie z tyłu coś jak by abs lub obcieranie opony o nadkole jest powiązane z reduktorem?

Napiszcie jeśli mieliście jakiekolwiek podobne problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam szum z tyłu w dyfrze też mnie to dziwiło bo przebieg mam 77 tysi ale okazało sie że mam za niski poziom oleju w tylnym dyfrze i smarowanie nie takie i se szumi.

jak jest scuho mniej szumi jak jest wilgotno mokro bardzie.

ale dopuki nie wali nic z tym nie robie chyba ze trafi sie cos w dobrej kasie to zrobie :)

IMPORT CZĘŚCI DO KIA I HYUNDAI CZĘŚCI NOWE ORYGINALNE ORAZ ZAMIENNIKI


KONTAKT ignacignac@poczta.fm

GG 22098562

kom 502100017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

u mnie nie skrzynia rozdzielcza.

miałem za mało oleju w tylnym dyfrze i to on szumi juz to zdiagnozowałem.

ale jezdze z tym raz se szumi raz nie.

jak padnie i zacznie walic to sie wymieni:)

IMPORT CZĘŚCI DO KIA I HYUNDAI CZĘŚCI NOWE ORYGINALNE ORAZ ZAMIENNIKI


KONTAKT ignacignac@poczta.fm

GG 22098562

kom 502100017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie było mam dwie sprawy. Buczenie jak obcierająca opona w wolnych ale ostrych zakrętach i gwizdanie rozdzielacza przez cały czas jazdy .A najpiękniejsze jest to że teraz latem jest cisza ,czasami zabuczy z tyłu ale ledwie odczuwalne.Wniosek z tego prost ,będę sprzedawał latem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.