Skocz do zawartości

Kradzież lusterka E53 - co dalej?


biadzi

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze,

 

W ubiegłym tygodniu przywiozłem z Niemiec piękną E53, dobrze wyposażoną, między innymi w lusterka z fotochromem. Miałem nadzieję, że od mojej ostatniej przygody z BMW E39 3 lata temu trochę się w naszym kraju zmieniło na lepsze i nie trzeba aut stawiać na parkingach strzeżonych z powodu lusterek... a jednak myliłem się i to dość poważnie. Wystarczyła godzina nieuwagi w centrum Łodzi i lusterko zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Na szczęście w odróżnieniu od przygody z E39 nie wyłamano całych luster a tylko zabrano wkład, na dodatek jeden, co napawa mnie optymizmem na przyszłość bo jak widać tendencja jest korzystna. Nie mniej jednak pozostałem z problemem i w związku z tym proszę was, doświadczonych przez polską rzeczywistość posiadaczy BMW, o radę.

 

Jak pisałem - z lusterka został usunięty wkład, niepokoi mnie jednak brak kabelków i obawiam się, że razem z wkładem złodziej w pośpiechu wyłamał też część mechanizmu sterującego. Poniżej znajdziecie fotkę tego nieszczęścia, więc fachowym okiem oceńcie co kupić - sam wkład (obawiam się, że nie wystarczy), element sterujący (pewnie nie do kupienia poza serwisem) czy od razu całe lustro (w sam raz wydatek na święta)... Z góry dzięki za zainteresowanie.

 

http://img843.imageshack.us/img843/2330/img0914d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.