Skocz do zawartości

Odpalanie rozrusznik.


kamillo107

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uzytkowników i mam nadzieję szcześliwych posiadaczy bmw e32 nazywam sie Kamil jestem nowym na forum i prosił bym was o poradę.

Tydzień temu kupiłem bmw e32 730 w automacie rocznik 1991 z gazem Wszystko ładnie chodziła paliła rano na zimnym jak i ciepłym silniku i przedwczoraj zabrakło mi gazu wiec przełaczyłem na benzyne i pojechałem na stacje benzynowa lecz po drodze równiez benzyny zaczynało brakowac ale powoli dojechałem natankowałem 20 litrów paliwa i cały zbiornik gazu, właczyłem na paliwo i zacząłem odpalac troszkę musiałem pokrecic i zaczynał odpalac i nagle rozrusznik stanął tylko lekko przygasaja lampki jak przekrecam kluczykiem męczyłem sie chyba z godzinę lecz bez skutkU, poszłem do domu na piechotę.Na drugi dzien z rana pojechałem po auto wsadzam kluczyk przekrecam i auto jakby nigdy nic nie było odpala dojechałem do domu jezdziłem wczoraj dzis i wszystko ok.Az przed chwila chciałem pojechac do sklepu zakreciłem raz i normalnie krecił zakreciłem drugi raz i znów cisza i kombinuje znów i nic ? Co tam mogło sie stac ? Gdzie jest ten rozrusznik ? widac go od góry moze poklepac po nim ?Pomózcie proszę bo szkoda by było juz na starcie do mechanika go zawozic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.