Skocz do zawartości

Problemy z drzwiami [ZIMA :/]


Boss6c

Rekomendowane odpowiedzi

musisz rozebrac boczki i wysuszyc ciegna np suszarka , pozniej spryskac odmrażaczem ja uzywalem silikonu i wd40 nic to nie dalo dopiero wd40 + dynaturat i mam spokoj .problemow nie mialem jak wynajmowalem garaz ale kolo sprzedal;/

Inni tez dostarczaja Radość z jazdy :)

http://img222.imageshack.us/img222/4316/drivingpleasure2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak mi odpuszczala wlaczalem nawiew i trzymalem reka drzwi po okolo 15 minutach odpuszczalo , przeciez mamy nadmuch na boczne szyby i tam ciepelko sie rozchodzi:)

Inni tez dostarczaja Radość z jazdy :)

http://img222.imageshack.us/img222/4316/drivingpleasure2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze mnie to nie dotyczy aż do dziś oczywiscie auto umyłem :D i tylne lewe drzi klamka szla do polowy dalej opur to ok zostawilem to mowie niech samo odmarnie ale odwruciłem sie na chwilei i ojciec podłączył drzwi do jelcza i zaczął ciągnąć później łyżką w koparce ciągnął za klamke otworzyly sie ale zamknac sie nie da myslalem ze cos sie urwało no to wcinąłem rygiel od drzwi i zamkneły sie bo bez rygla nie

pojezdzilem tak odciagnalem rygiel otworzylem od srodka bo z zewnącz brak reakcji i zaczelo dzialac tez z zewnącz trzeba przesmarować zamek tą zapadke tam napsikać i poprawi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ojciec podłączył drzwi do jelcza i zaczął ciągnąć później łyżką w koparce ciągnął za klamke otworzyly sie...

Na serio, Jelczem, a potem koparką drzwi otwieraliście? Ludzie to mają sposoby. :wink:

Prowadzę swoje życie, a nie BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez miałem taki przypadek zamrzły mi tylnie drzwi no ale jakos sie w miare normalnie otworzyły ale zamknac juz sie nie chciały to popsikałem troche w zamek odmrażaczem i poruszałem troche zamkiem i było ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.