Skocz do zawartości

E46 Dodatkowy CD player w schowku


Boomdog

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mam taki dylemat. mam swojego ulubionego cd playera JVC z USB, i co kupie auto to montuje w nim właśnie to radyjko, ą a potem przed sprzedażą montuje z powrotem to stare. I kupiłem E46 i mam teraz problem - baaardzo zależy mi, żebym mógł odtwarzać w aucie pliki mp3 z pendriva (Może dla kogoś to śmieszne, ale ogólnie muzyka to moje wielkie hobby i w moich poprzednich autach, pendriva "doładowywałem" nowymi mp3 prawie codziennie).

I teraz mam dwie możliwości - wymienić seryjne radyjko na mojego JVC (tylko tego nie chciałbym robić, bo wiem że popsuje cały dizajn środka, a druga opcja to (na pewno widzieliście) Ekran dotykowy LCD (jest wnim wszystko dvd nawigacja itp) i to ma wyjście usb, ale problemem jest cena (ok 1500zł)

 

Wpadłem więc na pomysł - czy jest taka możliwość, żeby nieseryjnego playera zamontować w schowku nad popielniczką, a radio seryjne, żeby zostało na swoim miejscu??

Najlepiej by było gdyby ten zamiennik w schowku w pełni działał, a seryjne żeby się tylko świeciło jak reszta deski na pomarańczowo, ale tak chyba sie nie będzie dało... Ale żeby chociaż to seryjne zostało na swoim miejscu - nawet całkiem odłączone.

Czy jest taka możliwość??

 

A może macie inne pomysły jak odtwarzać pliki mp3 z pendriva w E46

 

pozdrawiam

"Jak by nie było, gdyby nie Niemce, nikt nie siedziałby teraz w BeeMce"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może i ja podepnę się pod temat żeby nie tworzyć nowego? :oops:

Po podpięciu takiego czytnika tracimy zmieniarkę CD?

Pytanie do bardziej zaawansowanych, jakie jest wyjście na zmieniarkę w dużej navi Mk3 ?

Jaka jest inna opcja aby mieć USB do pendrivów i zmianiarkę CD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.