Skocz do zawartości

[E36] Touring i SINGLE COMPONENTS HIFI SYSTEM.


MrLei

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób które maja Touringa i zestaw SINGLE COMPONENTS HIFI SYSTEM.

To jest 10 głośników 6 z przodu (1 przy nogach i 2 w dzwiach) oraz 4 na dachu z tyłu,

Jak oceniacie taki zestaw u siebie czy robiliście zmiany jeśli tak to jakie...

 

Niestety radio mam ze starego samochodu kupione bardzo dawno (ale bardzo ładnie się komponuje z całością konsoli, kolor, wyswietlacz, przyciski, aż mi żal się rozstawać z nim...) ale niestety jest albo za słabe albo uszkodzone albo nagłośnienie jest do kitu, zero basu i trochę płasko to gra...

 

Przejżałem już dość dużo na forum i głośnikach i opcje które są proponowane ale nigdzie nie znalazłem opisu oraz przykładów z turinga E36 który by miał tyle głośników i ich jakości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

odkopuje stary temat ale takze jestem ciekaw, moze ktos ma takie naglosnienie

 

ja niestety nie moge sie wypowiedziec, wszystkie seryjne glosniki mam wymienione na Helixy ze zwrotnicami, takze gra slabo ale moze dlatego ze poprzedni wlasciciel montujac to wszystko mial porzadna skrzynie w bagazniku ktora przy odsprzedazy wyjal

stad przy odsluchu odczuwam zdecydowany brak niskich tonow

 

 

u mnie w lewym boczku w bagazniku jest fabryczny wzmacniacz, lecz odlaczony niestety

MrLei takze tak masz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.