Skocz do zawartości

Parowanie lamp przednich w modelu E91


pigmej

Rekomendowane odpowiedzi

mam to samo...;/ prawa lampa paruje...po deszczu lub umyciu. Bede z tym wlaczył bo wawala mi żarówke od ringów..ostatnio nawet zaeczęło sie skraplać od środka a to pewnie dlatego ze wywaliłem uszeczelke od klapki z tyłu i zasilikonowałem, niestety w lampie była wilgoć nie wysuszyłem jej porządnie wiec dalej sie skrapla. W piątek rozbieram cały przód biore lampe do domu, wysusze ładnie zasilikonuje i dam znać czy dało to porzadany efekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy to oczywiście bi-xenony, w serwisie powiedzieli ze jak jest zwykła lampa to sie praktycznie nie zdarza ale w xenonie jak najbardziej...niby winna uszczelka, niby osłona moze byc niedopasowana...cholera wie co tam jest nie tak;/ ja w piątek rozbieram swoja lampe i zaczynam weekendową walke z tym:) oby sie udało:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez kiedys parowaly-załatwilem to domowym sposobem(metoda prób i błedów),

Wystrczyl zwykly przeżroczysty silikon,igla i strzykawka i palec :lol:

Jak sie okazalo nieszczelnosc byla przy polączeniu przedniej czesci lampy(przezroczystej),a pozostała czescia reflektora(czarna)pewnie skonczylo sie uszczelnienie,ale wycisniety delikatnie silikon przez igle i przesmarowanie palcem(mokrym),załatwilo sprawe :cool2: :D

Zabieg praktycznie niewidoczny a skuteczny,minęło dobre pół roku i lapma nie paruje :D

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie koelgów, atk jak psiałem w piątek zabieram sie za wyjęcie lampy i uszczelnienie jej,ale mam jedno pytanie, czy odpowietrznik który jest w lampie musi byc otwarty czy moze zamkniety?Czy moze go wywyalic w ogóle?jak z tym jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie auta do czterech lat kupione na rynku polskim lub do trzech lat z rynku np. niemieckiego to przecież od tego jest gwarancja.

 

Takimi sprawami już się zajmowałem. info@sliz.pl

 

Mimo argumentacji producenta zjawiska resublimacji pary wodnej; to dlaczego jedne parują a drugie nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.