Skocz do zawartości

3XX amortyzatory tył m-sport


bartezzm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam pytanie czy w e36 z zawieszeniem m-sport można zastosować amortyzatory z tyłu od zwykłej wersji :?:Bo te od m-ki są kosmicznie drogie :mad2:

 

_______

Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mozna ale beda sie troche szybciej zuzywac z racji obnizonego zawiasu

 

Dzisiaj właśnie założyłem nowe amorki firmy Monroe gazowe od wersji standart i to co zauważyłem to że tył minimalnie sie podnósł i troszeczke jakby twardszy był :x A dalej to wyjdzie w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat.Ale też posiadam zawieszenie m-technik ,i wyszło mi na przeglądzie że trzeba się szykować do wymiany amortyzatorów z przodu .I o ile wiem, to wkłada się tam bilstein B8 ewentualnie B6, ale ciekawi mnie czy można zamontować B4?pewnie i można, ale ciekawi mnie czy auto pójdzie przez to w górę ?oczywiście zamontował bym z chęcią B8, ale chyba mnie nie stać.I czy są jakieś inne tańsze dobre alternatywne amortyzatory ?aby to wszystko się trzymało kupy.

Ps.chyba podejrzewam że zawias został by taki sam.Ale przy B4 bardziej by autem bujało.Wiem że mam zamontowane B8 i jeździ się fajnie.Chciał bym aby było chociaż podobnie ale za niższą cene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej mialem sachs nie pamietam jaki model ale na tych sachsach z niemiec przyjechala i 4 lata w polsce wytrzymaly. nie chcialem b6 a tym bardziej b8 bo po pierwsze za drogie a po drugie za twarde. wg katalogu bilsteina to m technik b6 powinny byc.
nie ważne ile pod maską! ważne ile pod czaszką!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na tych b4 nie buja autem ? bo jednak wydaję mi się że na twardym zawieszeniu jakoś lepiej czuć autko :) Chociaż tak naprawdę nie wiem czy mam b8 ,ale wiem że kiedyś zaglądałem i były to na pewno bilstein i już nie pamiętam jakie.Chyba musze zajrzeć jeszcze raz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było łatwo bo części o tym numerze nie są obecnie już produkowane zarówno numer sachsa jak i oryginał już w ofercie nie występują.

Front right spring strut

31 31 1 091 270

 

For vehicles with:

M Sports suspension (S704A) = Yes

 

Zamiennik Sachsa ma numer

14 1500 115 371

 

Są to oczywiście amory z pakietu M Sport oczywiście prawy przód.

BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.