Skocz do zawartości

interfejs diagnostyczny BMW


hajpa

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupilem interfejs diagnostyczny do bmw kabel i oprogramowanie i chcialem zapytac czy zdaje to egzamin?Glownie to chodzi mi o inspekcje,w zakladach mechanicznych biora 30zl a moze nawet wiecej.za oprogramowanie dalem 100zl,lepiej sie oplani niz dac 30zl za kilka sekund roboty jakiemus cwaniaczkowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem interfejs diagnostyczny do bmw kabel i oprogramowanie i chcialem zapytac czy zdaje to egzamin?Glownie to chodzi mi o inspekcje,w zakladach mechanicznych biora 30zl a moze nawet wiecej.za oprogramowanie dalem 100zl,lepiej sie oplani niz dac 30zl za kilka sekund roboty jakiemus cwaniaczkowi.

 

nie podłączałeś zakupionego kabla do auta, bo nie rozumiem pytania :?:

 

jak podłączysz to sam odpowiesz na swoje pytanie :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carsoft 6.4 + interfejs i dalo sie diagnozowac wszystko od e36 po e39 przedliftowe (nowszych i starszych nie probowalem). Super mega "wypasu" nie bylo, ale bledy wyswietlal wlasciwie... co nie znaczy, ze nalezy bagatelizowac faktyczna diagnostyke, robiona przez osoby majace w tej materii bogate doswiadczenie i nieco bardziej zaawansowany sprzet.

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie na tym,kupilem jakies glowniane oprogramowanie jedynie kabel kabel sie moze nada.ja ogolnie nie znam sie na tym nic,brat siedzial pol dnia przy tym programie i nic lipa.w internecie chyba znajdzie sie jakis dobry program??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.