Skocz do zawartości

Wymiana silnika


andrew55

Rekomendowane odpowiedzi

Oferowane używki oczywiście są wszystkie rewelacyjne z małymi przebiegami, tak jak wszyskie samochody z importu są bezwypadkowe, jeżdżone przez dziadka w niedzielę do kościoła. Kupując używkę jak ze wszystkim można się naciąć.

 

No duzo ludzi takze tu mysla na prawde ze kupili auto z malym przebiegiem. (Chodzi mi o sprowadzone)

Jak Diesel byl 3 lata w Leasingu mozesz spokojnie liczyc 200tkm. Jak nie nawet wiecej. NAwet Prywatni przejada tyle spokojnie. Leasing jest na Umowie ile co roku mozna przejechac. Duzo ludzi oczywiscie przekracza :-) Co sie w tedy robi? Korekta :-) bo zbijanie wszystkich komputerow kosztuje po kolezensku 150€ do 200€. Zamiast zaplacic jakies 3-4tys Euro wiecej, przy oddaniu.

 

Sorry za OT.

 

Zycze ci aby ci sie udalo z Autkiem, szerokiej drogi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, niestety spotkał mnie ten sam problem (obrócona panewka, uszkodzony wał, itd. itd.) mechanik mówi o wymianie silnika, może ktoś będzie w stanie mi odpowiedziec czy gdybym włożył silnik ale 177KM (kompletny z osprzętem) to czy coś jeszcze trzeba będzie zmieniac (kmputer, oprogramowanie, jakąś elektrykę, elektronikę) ??? Proszę o pomoc, ewentualnie mój e-mail: bogumil_a@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana komputera jest konieczna - przeprogramowanie stacyjki, prawdopodobnie jeszcze kilka innych elementów (np puszka filtra powietrza, wiązka)

tez myslałem o tym, ale ja chciałem włożyć 2.0 204km od 123d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W mojej BMW 320eD N47 145kkm niestety coraz głośniej objawia się problem wadliwego rozrządu. Naprawa nie wchodzi w grę, w serwisie usługa bez walu 10,5tyś, z wałem i akcesoriami ponad 16tyś. Zastanawiam się czy jest opcja włożenia silnika 204KM. Orientujecię sięc czy będzie konieczna ingerencja/wymiana w inne części samochodu? Jeśli tak to po prostu kupie N47 177km 2009+ bo czasem szkoda zachodu, prościej będzie pojechać do krakowa na chiptuning.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.