Skocz do zawartości

NIE ODPALA BMW E60 520D


WINIU

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli auto nie odpala i wyskakuje błąd immo to to jest problem i trzeba się z tym uporac. Masz oryginalny klucz? Może coś sie rozkodowało w immo, to czasem sie zdarza. Myśle, ze albo dobry elektryk albo serwis

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie krzycz :nienie: , po drugie to ja mialem podobny problem w poprzednim aucie co prawda nie BMW ale IMMO to IMMO i bez podłączenia do kompa i pomocy wprawnego elektryka nic nie zrobisz , ja do tej pory nie wiem czego to byla przyczyna , po prostu pewnego dnia autko nie zapaliło, kontrolka od immo świeciła jak oszalała i koniec... a elektryk coś mi mówił co to się porobilo o jakimś błędzie gadał ale ja tego jego elektrycznego języka nie rozumiałem za bardzo :duh: więc dokładnie nie wiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W samochodzie kolegi było podobnie, po rozładowaniu AKU zwariował IMMO, wystarczyło podpiąć nowy sprawny AKU (stary po naładowaniu niestety szybko tracił prąd)

i podpiąć się z komputerem do samochodu. Kasowanie błędów w INPA pomogło i samochód jeździ, problem znikł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne ze jestes nowy na forum i masz problem z odpalenie auta??:D

Nie lepiej zawiezc auto do ASo? no chyba ze masz ztym wiekszy problem :D

Mi by nigdy nie przyszlo do glowy zeby wejsc na forum i napisac cos takiego :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne ze jestes nowy na forum i masz problem z odpalenie auta??:D

Nie lepiej zawiezc auto do ASo? no chyba ze masz ztym wiekszy problem :D

Mi by nigdy nie przyszlo do glowy zeby wejsc na forum i napisac cos takiego :mrgreen:

Jak widać po wcześniejszych wpisach jest to możliwe - więc gdzie miał wejść w poszukiwaniu pomocy (na koledzyzwojska.pl :mrgreen: ).Większość przygodę z tym forum zaczyna o prośby o pomoc bo coś się wysypało!hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam, mam problem z e60 z 2007 roku. Auto nie odpala, rozrusznik nie kręci. Przy skanowaniu wyskakują mi dwa błędy modułu Immobilizer - CA (Dostęp do modułu Comfort):

A0A7

A0C7

Nie mam podanego opisu błędu.

Po odłączeniu akumulatora na jakieś 25 min auto odpala. Z góry dziękuje za pomoc :)

 

Problemem okazał się zużyty rozrusznik,który raz odpalał a raz nie. Z czasem padł na amen.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.