po pierwsze nie krzycz :nienie: , po drugie to ja mialem podobny problem w poprzednim aucie co prawda nie BMW ale IMMO to IMMO i bez podłączenia do kompa i pomocy wprawnego elektryka nic nie zrobisz , ja do tej pory nie wiem czego to byla przyczyna , po prostu pewnego dnia autko nie zapaliło, kontrolka od immo świeciła jak oszalała i koniec... a elektryk coś mi mówił co to się porobilo o jakimś błędzie gadał ale ja tego jego elektrycznego języka nie rozumiałem za bardzo :duh: więc dokładnie nie wiem :P