Skocz do zawartości

[E46] nie działają przyciski sterownia telefonem


musawar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam problem z kierownicą multifunkcyjną (czteroramienna), nie działają przyciski sterowania telefonem tj. "gadająca buźka" i R/T.

Autko wyposażone jest w moduł bluetooth i holder Nokii 6310 zamontowany pod podłokietnikiem. Sparowałem telefon wykorzystując przycisk na holderze. Tym samym przyciskiem mogę odbierać i kończyć połączenia. Wszystko działa ok oprócz tych dwóch przycisków na kierownicy. Aktualnie nie posługuję się Nokią i holder nie jest mi potrzebny. Mogę obsługiwać telefon przyciskami radia ale bez przycisków na kierownicy nie będę mógł podłączyć w przyszłości innego telefonu.

W jakiejś instrukcji wyczytałem, że po podłączeniu holdera Nokii przestają działać przyciski na kierownicy. Odłączyłem więc holder ale przyciski jak nie działały tak nie działają.

Czy ktoś spotkał się z taki problemem i ewentualnie zna rozwiązanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem ze papucha na kierownicy jest od sterowania telefonem umieszczonym w holderze.

R/T to od sterowania radiem ale czego ? nie pytaj :norty:

Przy BT pozostaje obsługa papuchą przy cholderze

Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem N6310 i obsługiwać można było jedynie z holdera lub przez radio. Teraz używam SE K750i (oczywiście poza holderem :wink: ), przycisk na holderze działa, przez radio również bez problemu. Tylko te nieszczęsne przyciski na kierownicy nie reagują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego u mnie był podobny problem, z tym że u mnie w ogóle lewa strona nie działała. Rozwiązaniem było rozebranie wyciągniecie sprawdzenie połączeń i włożenie ponownie i do tego jeden bezpiecznik był przepalony. Tak wiec zacznij od bezpieczników a potem jeśli to nie pomorze to trzeba by rozebrać i sprawdzić połączenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.