Skocz do zawartości

Tylna kanapa-problem z lokietnikem srodkowym!!!


ultimate_driving

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...Czy ktos mial podobny problem z lokietnikem.Probowalem dzisiaj przez przypadek otworzyc ale wogole nie drgnie,wczesniej tego nie bylo bo otwieral sie bardzo lagodnie.Wydaje mi sie ze moje dziecko cos wlozylo do srodka duzego i zatrzasnela na amen.Nie moge sie dostac od strony bagaznika tez...hmm.Najgorsze to ze zostalo tam jak zwykle jakies resztki jedzenia z Mc Donalda i obawiam sie ze bedzie smierdzic mi w samochodzie a ja dalej niewiem jak to otwozyc zeby nie okaleczyc skory.Czy ktos ma jakis pomysl...??? Help;)
The ultimate driving machine.....B.M.W///M SPORT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Mam to samo moje dziecko mi też zepsuło podłokietnik pekł tam jakiś trybik bo są plastikowe nie raz jak na wyczucie poruszam to za którymś razem otworze.Pewnie żeby działalo trzeba wymienic ten mechanizm ale nie zagłębiałem się w ten temat bo nie jeżdzę z tyłu :D Dziecko w E60 tylko same szkody to juz nie te same materiały co w e39 niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz,probowalem na wyczucie ponad godzine i nic,nawet myslalem zeby czyms to podwazyc ale niema dostepu.Ten przycisk poprostu sie nie wciska do samego konca i dla tego sie nie otwiera,niemam zielonego pojecia jak to zrobic.Taka mala duperelka daje domyslenia,a co do jakosci materialow to oczywiscie ze e39 mialo lepsze!!!
The ultimate driving machine.....B.M.W///M SPORT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.