Skocz do zawartości

Radio DVD Navi LOgik7 TV


Lukidk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z radiem nie dzialaja mi tylne glosniki i w drzwiach dzialaja z przodu po lewej z tylu po prawej te w podlodze to tylko burcza .Co myslicie czy do wymiany radio czy wzmacniacz ten z bagaznika logik7. Mam pytanko chcial bym doposazyc moja 7 w dvd i tv co musze dokupic i widzialem tez radio z dwoma przyciskami pod cd co to takiego jest i czy bedzie mi to dzialalo w e65 2002rok dzieki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mam dobrych wiesci kolego , juz to przerabialem ,

Bmw z logic 7 nie ma jednego wzmacniacza ! Ma dwa , jeden to ten o ktorym wspominasz , znajduje sie w bagazniku a drugi jest w radiu

Wzmacniacz z radia obsluguje caly przod tzn( gwizdki P i L , srednie P i L , centralka)

A tylny wzmacniacz (drzwi tylne , polke i glosniki basowe pod siedzeniami)

Jesli glosniki pod siedzeniami (pierdza) to winna jest koncowka mocy ,

Problem jest na tyle powazny ze mało jest firm ktore naprawia ta usterke .

Koncowki mocy sa zatopione w plytce .

Miałem gdzies namiary na gosci ktory sie tym zajmuje , sam mu wysylalem wzmac.

Koszt naprawy dwoch glosnikow basowych czyli dwie koncowki to 300zl.

W radiu sa takie same koncowki .

Ponizej masz zdjecie wnetrza wzmacniacza tylnego (oszczedze Ci rozbierania )

Poszukaj na allegro gosci ktorzy naprawiaja wzmacniacze i przeslij im ta fotke , moze ktorys sie podejmie i zrobi to za mniejsza kase .

http://www.voila.pl/158/632jl/?1

Wrazie czego pisz na priv to poszukam namiarow na ta firme .

Pozdr

Bmw e65 745i 03 obecnie

Porsche Carrera 996 04 obecnie

Porsche Cayenne 05 obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeżeli chcesz doposażyć swoje 7 w dvd i tv mam konkretnego fachowca od takich spraw.Gość pracuje prywatnie ale pomaga też servisom w PL jak oni nie dają rady.Byłem wczoraj u niego i doposaże nowe 7 na gwarancji w dvd i tv z tyłu oraz automatyczne domykanie drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Troche siedziałem nad tymi logicami i główny problem jest taki że zastosowali naprawde mocna końcowke zniewiadomych dla mnie przyczyn (zreszta juz pewnie musili wiedziec ze patent jest do kitu po serwisie bm54) zastosowali koncowke hybrydowa z dokładnie takim samy chłodzeniem obudowy dodatkowo zastosowali wiatrak ktory wzasadzie nie działa a jak dziła to nie spełnia zadej roli ( wielkosć wiatraka plus wywydmuchanie powietrza o temmperaturze na poziomie 60-80 c z zabudowanej puszki 40/20 - trzeba byc idiota zeby takie rozwiazanie zastosować .

Ale pewnie inżynierowie z beckera maja to w nosie bo usterka i tak wyjdzie po okresie gwarancji. Wkażdym razie sa tam dwie końcowki 70W do suba i to one sa najbardziej obciążone w tym zestawie zaraz po nich padaj zabezpieczenia a jeszcze później prcesor . Jedno trzba przyznać że zastosowanie takiego układu głośników i nagłośniania jest naprawde efektywne nie jestem audiofilem z doskonałeym słuchem ale dla ten system w zupełności wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazasz ze warto kupowac znow wzmacniacz czy lepiej pojechac do profesjonalnej firmy gdzie naglasniaja bryki i wstawic cos.

 

 

Niestety nie da sie zastapić czymś innmy chyba że wywalisz wszytko z auta włącznie z ekranem itp. bez logica nic nie bedzie działać w aucie

jedyna opcja to wymienić hybrydowe końcówki na zwykłe i spokój albo kupić kolejną sztukę :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.