Skocz do zawartości

chce ktos kupic moja zetke??:)


bmwz3coupeTbg

Rekomendowane odpowiedzi

fajna kiera :) z tym znaczkiem z lewej na klapie i wydechem przesadziles :mad2: co masz z zegarami? co rozumiesz przez oryginalne tarcze nawiercane? chyba ATE bo napewno nie BMW...

 

 

taka kupilem!!:)w stanach,

nic przy niej nie zmienialem

,jakies biale zegarki z srebrna otoczka

jakies nawiercane ze znaczkami,pomodzone hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bezwypadek i przebieg autentyczny to cena do negocjacji do przyjęcia , znajdźcie mi na mobile.de taką na felgach 19" i z tym przebiegiem w tej kwocie. Na allegro są to ja wiem ;) Edytowane przez Emek
http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jesteśmy w Polsce i z tego co widzę nawet bardzo ładne coupety po sporo niższych cenach stoją i stoją, więc mówię tylko, że może być problem ze sprzedażą auta w tej cenie, co nie znaczy chyba, że nie jestem spoko ziomkiem, co nie? :norty:
Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cena za niska to ŻLE jak za wysoka to też NIE DOBRZE,a może cena jest poprostu ADEKWATNA do stanu :sad2:

 

możliwe, ale wydaje mi się po prostu, że u nas każdy chce kupić jak najtaniej

taka mentalność, choć na pewno zdarzają się wyjątki

oczywiście życzę powodzenia w sprzedaży

 

houek miał zdaje się naprawdę ładną coupetę i trochę stała w cenie ok. 35k, nie wiem za ile poszła w końcu

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cena za niska to ŻLE jak za wysoka to też NIE DOBRZE,a może cena jest poprostu ADEKWATNA do stanu :sad2:

 

możliwe, ale wydaje mi się po prostu, że u nas każdy chce kupić jak najtaniej

taka mentalność, choć na pewno zdarzają się wyjątki

oczywiście życzę powodzenia w sprzedaży

 

houek miał zdaje się naprawdę ładną coupetę i trochę stała w cenie ok. 35k, nie wiem za ile poszła w końcu

 

mowisz jakby moja byla brzydka\cham he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja poszła za 35kzł

 

I juz ma isc dalej ... http://www.racingforum.pl/Sprzedam-BMW-Z3-Coupe-t79262.html

Oczywiscie M-Pakiet obowiazkowy :mrgreen: .

 

Czy wogole byly szare podsufitki w coupe ? Bo ze nie bylo mpacku to oczywista oczywistosc, ale czarny sufit to pewnie takze standart.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

o co pytasz dokladnie?

 

czy ten samochód został wyprodukowany na rynek USA? - jeżeli tak powinienem rozumieć "stany" (licznik w milach i kilometrach, czy źle widzę?)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie zmienił automatu na manuala kupca byśmy Ci znaleźli :mrgreen: Mi się ona również zaj**** podoba, koła świetne o jakich również myślałem :) Czerwony środek klasa :cool2: dobrze że nerki zmieniłeś, ale //M z klapy mógłbyś usunąć :)
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie zmienił automatu na manuala kupca byśmy Ci znaleźli :mrgreen: Mi się ona również zaj**** podoba, koła świetne o jakich również myślałem :) Czerwony środek klasa :cool2: dobrze że nerki zmieniłeś, ale //M z klapy mógłbyś usunąć :)

 

mam skrzynie i sterownik,moge dorzucic gratis :)nie chce zabardzo zdzierac tego bo nie wiem na czym ten znaczek jest przyklejony,a klapy nie bede malowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myslicie zebym wystawil licytacje np od 30 tys bez ceny minialnej?:>

 

To Twoja decyzja na ile wyceniasz swoje auta, Ty wiesz najlepiej ile jest warte... jeżeli natomiast jest dobre, to czy sens ma zaniżanie cen Coupe'tek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.