Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=3185946603

Nowe lampy black line :duh:

Lampy są w stanie -NOWE- pochodzą z pojazdu który stał w salonie BMW do czasu sprzedaży.

Dodam iż to lampy z przed LCI, stan na allegro również Nowe.

Napisałem do właściciela żeby trochę spuścił to może kupie :D

205 1.9d 64km-> Q5 3.0D 240km -> Passat B4 1.9TDI 90km -> e90 320d 163km <- klik & I3s 2018 | Niezła fala..

http://www.motostat.pl/user_images/55143/icon5.png i spada... chyba uczę się jeździć eco..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie ostatnio jedna czy wszyscy co kupuja sa zdrowi?nikt nie wklejl jeszcze linka z dobrego i drozszego auta ,wszyscy tylko tanie i okazje !

W zyciu nie ma okazji i przypadkow :twisted:

 

przecież ja wkleiłem link do jedynki za ponad 50tysi, stoi w komisie za 53.900, namierzyłem bezpośrednio właścicielkę, ta mówi, że w ASO wycenili jej autko na 52tys, ja jej oferowałem 48tys od ręki, gdyż auto oglądałem, miała dać odp do końca tego tygodnia, ale nie odezwała się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co sadzicie o tej jedynce?

http://bodzio_auto.otomoto.pl/bmw-118-super-stan-C28082699.html

Dodam ze cena jest dużo niższa dla mnie dodatkowo maja być felgi aluminiowe z oponami. Auto ma przejechane 150 tys. 1 właściciel wcześniej. Może nie jest za bogato wyposażone ale jest PEWNE. Zastanawiają mnie tylko lampy tylne ponieważ lewa jest w jednym miejscu przyciemniona a prawa nie. Nie znam się jeszcze aż tak, dopiero wchodzę w temat bmw dlatego proszę o opinie.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

 

P.S Nr Vin jeśli byłby przydatny w odczytaniu historii auta

 

WBAUD71000P219042

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić BMW E87 rocznik 2005-2007 posiadam kwotę 26000 - 29000 czy jestem w stanie coś za ta kwotę kupić i pojeżdzić bez dokładania , zdecydowałem się na silnik 1,6 benzyna , do tej pory jezdziłem audi A3 1.9TDI puściła turbina i rozwaliło silnik , powiedziałem sobie dosyć turbin !!

Wszyscy odradzają co zna BMW bo bedziesz miał wydatek , mówią kup polo , albo fabie , ale ja chcę BMW , czy to naprawdę takie drogie auto jakie mnie czekają ceny naprawach , czy często się psują ? jak przebieg juz np 160 000 to co trzeba koniecznie wymienić przy zakupie takiego auta , chodzi mi po głowie np : link:

http://allegro.pl/bmw-116i-2005r-navi-perfekcyjna-z-niemiec-i3186889651.html

 

i

http://allegro.pl/bmw-e87-116i-2007r-lift-z-niemiec-alus-piekna-i3188429607.html

 

czy jaku kupie tego typu auto z autentycznym przebiegiem to jest szansa bez dodatkowych środków parę lat pochodzi ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi malymat i innych użytkowników, którzy zarejestrowali się tu na naszym forum z takim pytaniem... w tej cenie jak podaje kolega, taki rocznik i jeszcze do tego z takimi wymaganiami co do przebiegu i wyposażenia to niestety ale muszę rozczarować... w tej cenie jedynie kupicie auto po wypadku lub z ukrytą wadą ewentualnie z szeregiem zaniedbań, które będą ciężkie i drogie w wyprowadzeniu :!: za dobre BMW E87 czy też inne trzeba swoje zapłacić :!: Wiele razy było już to pisane na tym forum, że ciężko jest kupić w dobrym stanie z dobrym wyposażeniem auto za małą kasę bo jak ktoś wie czym jeździ i ma pewne auto to nie sprzeda je za bezcen nawet jak musi je sprzedać, naprawdę zrozumcie proszę, że nikt w dzisiejszych czasach nikomu nie robi prezentów :duh: (nawet w rodzinie :mrgreen: ) Jak widzę te ogłoszenia co podsyłacie to mi się nóż w kieszeni otwiera a przed oczami mi się ukazuje całą litania co trzeba będzie w tym aucie zrobić :mad2: Dlatego jak ktoś kupi takie auto to może powiedzieć że BMW to skrót będziesz miał wydatki... ja k się kupi dobre auto z dobrych rąk to prócz części eksploatacyjnych trzeba lać paliwo i dbać o auto no i czerpać radość z jazdy a ta jest naprawdę duża :8)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ten np pierwszy link http://allegro.pl/bmw-116i-2005r-navi-perfekcyjna-z-niemiec-i3186889651.html

to rocznik koniec 2004 . 27400 plus opłaty to prawie 30 000 rocznik w dowodzie 2004 to co że grudzień 28 . czy to jest aż taka okazja ?

przebieg niby 160 000 , wizualnie śliczna , środek widać na foto super .

Czyli jak to ojciec mówi jak masz ok 30 000 to kup polo , albo fabie , w końcu to nie jest rocznik 99 , mam kolegów co użytkują BMW z roku 1999 ,2001 , 2003 , jakieś piątki lub trójki , i jezdzą jakoś . Czyli BMW jest tylko dla bardzo bogatych ludzi nawet model 1 , nie szukam limuzyny 7 , 5 , ale 1 dla 2 osób , tak naprawdę to namawiam ojca na te auto , rocznie robi jakieś 5 tyś km , jezdził do tej pory A3 1.9 tdi rocznik 1999 , puściła turbina i po silniku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chciałem się dowiedzieć o tej wadliwości ,jeśli chodzi o napinacz za 150 zł to przecież małe piwo , zmieniam i po sprawie ,tak? czy potem to i to i tak naprawdę musisz jeszcze włożyć 3 tyś . czy jak sprawdzam po nr vin to jest pewna informacja ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wiecie co robcie co chcececie ,jest to juz napisane ,pogrzebac troche !!

Najlepiej poszukaj jeszce wozu tak maks do 23tys kup ,a wtedy bedziez czesto tu pisac i bedziesz obcykany na forum ,bedziesz sie bardzo dobrze poruszac wiedzial gdzie sa jakie dzialy i wogole :norty:

Jedynie sprawy lakiernicze bedziesz musial u siebie w regionie ogarnac :norty:

 

A jak chcesz bez turbiny kup sa cos z lat 90!!albo rower tam tez nie ma turbiny i zdrowy jest :cool2:

Rece mi opadaja :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki nie pojedziesz i nie sprawdzisz faktycznego stanu tej sztuki to nikt Ci tutaj nie powie czy jest on warty kupna, każdy silnik ma jakieś swoje bolączki, jeśli chodzi o model 116i przed FL to ten nieszczęsny napinacz oraz mała dynamika jazdy w porównaniu do np. 118i ale na miasto spokojnie wystarczy a i w trasie sobie poradzi. Spalanie po mieście w moim przypadku ok. 9L-10L w trasie ok. 7,5-8L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że nie chce polo i fabi ,marzenie BMW , budżet ok 30 000 tyś , nie porywam sie na 3 lub 5 , z tego co czytam to za tą kwotę szrot , ojciec poruszał się do tej pory Audi A3 rocznik 1999 , zmieniał tylko oleje i klocki hamulcowe , czasem jakaś końcówka drążka , takie normalne usterki , jezdził 5 lat , umowa z 2008 roku kupna za 19 000 zł , nie okładał , ani zł w jakieś nie potrzebne naprawy . Teraz zamierza kupić auto za około 30 000 i będzie to szrot , skarbonka ?

czy ma kupić audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego chodzi o to ze bardzo ciężko znaleźć jedynkę w dobrym stanie, jeśli twój budżet to około 30tys to szukaj 116i z początku produkcji raczej z biednym wyposażeniem, oczywiście nie będzie to łatwym zadaniem, ja swojej szukałem prawie 4 miesiące, może jakiś kolega z forum chce sprzedać swoja sztukę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.