Skocz do zawartości

holandia i pijani polacy za kolkiem


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.dutchnews.nl/news/archives/2010/07/action_needed_to_tackle_increa.php

The number of Polish nationals involved in drunk driving incidents in the Netherlands is increasing, according to road safety research institute SWOV in Wednesday's Volkskrant.

 

Last year, one in six traffic accidents involving a Pole also involved alcohol, up from one in 10 in 2008, the institute says. And the number of crashes caused by Polish drivers rose 18.5% over 2009, at a time when the total number of accidents fell by the same percentage.

 

'Dutch drivers drink a glass of wine or beer too much. Poles drink vodka which goes more quickly,' said Brabant police spokesman André van den Hul in the Volksrant.

 

Van den Hul said it is difficult to reach Polish workers to discourage drink driving. 'They are here for three months, then back in Poland for three months. They have their own shops and culture,' he said. 'It is not easy to reach them via tv, radio and internet.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ten film z policyjnej kamery, to było chyba w Holandii właśnie, ferajna z Polski w e39 jeśli dobrze kojarzę. Pijani w sztok, bez dokumentów plus angielszczyzna w stylu 'mi noł anderstand, pejpers? acha pejpers. nie mam. znaczy się no pejpers' :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ten film z policyjnej kamery, to było chyba w Holandii właśnie, ferajna z Polski w e39 jeśli dobrze kojarzę. Pijani w sztok, bez dokumentów plus angielszczyzna w stylu 'mi noł anderstand, pejpers? acha pejpers. nie mam. znaczy się no pejpers' :duh:

ja nie kojarze ale pamietam rodzinke w rozwalonym e36 zaladowanym po brzegi i ze szczotka pod maska. co prawda trzezwi ale samochodem, ktory sie nie nadaje do jazdy

No i fama idzie w świat........ :duh: :duh: :nienie: :duh: :duh:

ta, jeszcze zauwazmy ze tam jest 0.7 wiec pamietam jak sie cieszylem ze swobodnie moge browaru sie napic na miescie, ale niektorym to nei wystarcza :evil:

Edytowane przez zalew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.