Skocz do zawartości

Części, użytkowanie BMW e36 318 TDS


squelop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegoś czasu bacznie obserwuje ten samochód i nie ukrywam zakochałem się w nim. Noszę się również z zamiarem ew. zakupu tego samochodu, również dlatego, że jestem fanem tej marki.

 

Chciałbym zapytać użytkowników tego samochodu na co patrzeć przy zakupie, jak droga jest eksploatacja i o cenę części zamiennych + ogólna opinia na temat samochodu, głównie silnika bo z tego co wiem 2.5TDS to kompletne nieporozumienie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi ci o e36 a nie o e38 tak jak masz w temacie... posiadam od dwóch lat taki model, jednak 90 KM to za mało na tak ciężką budę, jeszcze jak dojdzie klima to totalny brak mocy wtedy czuję się na drodze jak emeryt :8) ale coś za coś spalanie na poziomie 5.5 litra na 100 km w cyklu mieszanym :D . Układ chłodzenia jest częstym problemem silnika tds, mam mały problem od początku zakupu i nie mogę sobie z nim poradzić.... A i drogi w utrzymaniu nie jest oczywiście jeśli nie kupisz katowanej betki :D Chce się roztać ze swoją bunią i kupić coś nowszego... jak masz jakieś pytania to pisz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę poszukać na forum. Jest bardzo wiele tematów o tds'ach. Od siebie mogę powiedzieć jedynie, że 318tds to straszny powolniak i pomimo turbo nic nie jedzie do przodu.

 

Pozdrawiam i zachęcam :search: :search: :search:

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.