Skocz do zawartości

318i 1998 - czy gaz będzie opłacalny?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem BMW E46 318i rocznik 1998. Zastanawiam sie nad wstawieniem instalacji gazowej- co o tym sadzicie? Jeszcze nie przekonalem sie co do spalania tego auta, ale jeszcze to sprawdze na pewno przed montazem LPG. Tylko chce upewnic sie czy jest to oplacalne (chodzi mi o koszty bezn-lpg). Czy rzeczywiscie spalanie gazu bedzie oplacalne. Bo co mi z tego, jak np. auto bedzie palilo 8-10l/100km benzyny, a po wstawieniu gazu bedzie bralo 20-25l gazu/100km. Na pewno sa tutaj tacy ludzie, ktorzy maja takie bmki z gazem czy tez bez. Jezeli tak, niech napisza ile pali im auto benzyny a ile gazu /100km. Chcialbym zaczerpnac waszych opinii na ten temat. A i jezeli jest ktos z okolic Suwałki-Ełk prosilbym o podanie jakiegos dobrego warsztatu, ktory zajmuje sie wstawianiem instalacji gazowej i robi to dobrze. Czekam na wszelakie informacje, rozniez pod numerem gg 7041495.

MOD: raz, że temat fajny, dwa nie ten dział

przenoszę i ostrzeżenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zastanów sie jak długo pojezdzisz tym autkiem zeby ci sie zdążyła zwrócić ta instalacja. Wiem ze wiele osob szybko przesiada sie z 318 na większe pojemnosci z wiadomych przyczyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To pytanie to jakiś dowcip?? Drogi użytkowniku Bazuka, w internecie jest wiele kalkulatorów, które pozwolą Ci ocenić opłacalność gazoliny. A na chłopski rozum - jeśli dużo jeździsz, to z pewnością Ci się gazownia opłaci.

 

Co do pytań o spalanie E46 318i to słabo się wysilasz, bo jest w tym dziale kilka tematów na pierwszej stronie i to całkiem świeżych o spalaniu tego modelu:

 

viewtopic.php?f=17&t=131290

viewtopic.php?f=17&t=131696

viewtopic.php?f=17&t=131513

viewtopic.php?f=17&t=124298

viewtopic.php?f=17&t=130703

 

A jeśli Ci jeszcze mało, to :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search:

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.