Skocz do zawartości

Kupilem BMW 320 Coupe


mrowczan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od 3 dni jestem szczesliwym posiadaczem pieknej BMW 320 Coupe :) Jest to rocznik 92, z oryginalym przebiegiem 208 tys, kupiony od niemieckiem rodziny, wiec w stanie naprawde BDB. W wyposazeniu ma ABS, wspomaganie, centralny + alarm, komputer pokladowy, el szyby, el lusterka i el szyberdach oraz dwustrefowa klime. Dalem za nia chyba niewiele, bo 2600 ojro. Chcialbym Was prosic o jakies sugestie, porady, na co nalezy zwrocic uwage w tym modelu itd

 

www.ca.serf.pl/bmw/bmw.html <---- tu sa zdjecia:)

 

Czekam na pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym Was prosic o jakies sugestie, porady, na co nalezy zwrocic uwage w tym modelu itd

 

Moją jedyną radą jest: przestudiuj z uwagą całe to forum.

 

I nie słuchaj ludzi wypowiadających się w stylu: "Pomyśl nad jakimis fajnymi spojlerami" albo "Szkoda, ze wyposażenie masz takie a nie inne".

 

Ciesz sie jazdą.

Układy wydechowe do BMW: www.pamaku.pl


Ten, kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od 3 dni jestem szczesliwym posiadaczem pieknej BMW 320 Coupe :) Jest to rocznik 92, z oryginalym przebiegiem 208 tys, kupiony od niemieckiem rodziny, wiec w stanie naprawde BDB. W wyposazeniu ma ABS, wspomaganie, centralny + alarm, komputer pokladowy, el szyby, el lusterka i el szyberdach oraz dwustrefowa klime. Dalem za nia chyba niewiele, bo 2600 ojro. Chcialbym Was prosic o jakies sugestie, porady, na co nalezy zwrocic uwage w tym modelu itd

 

www.ca.serf.pl/bmw/bmw.html <---- tu sa zdjecia:)

 

Czekam na pomoc, pozdrawiam.

 

witam, ja za swoja BMW 318i, E-36, z orginalnym 205 tyś przebiegiem, bez klimy, ale pelna elektryka dalem 1250 Euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.