Skocz do zawartości

uchwyt do anteny CB


cosmo

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm... :think:

 

znalazłem coś takiego w necie... czyli uchwyt do anteny CB... do Toyoty:

http://img180.imageshack.us/img180/2464/1055448065.jpg

http://img69.imageshack.us/img69/2118/10554480651.jpg

 

i teraz moje pytania... :oops:

 

czy ktoś widział coś podobnego do X5... :?:

jak oceniacie taki uchwyt... :?:

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie antenę Presidenta na uchwyt magnetyczny. Nie narzekam na nią, krótka, poręczna, dobrze zestrojona z radiem (też President Harry 2). Montuję ją na dachu a kabel puszczam przez tylne drzwi w miejscu załamania uszczelki. Nigdy mi nic nie ciekło a kabel nie jest zbyt mocno przycięty. Na codzień CB nie używam chyba ze jadę gdzieś w trasę a założenie zestawu zabiera mi mniej więcej 5 minut. Jechałem z tą anteną ponad 200 km/h i wszystko było ok (niektórzy piszą że nie można szybko jeździć z magnetycznymi antenami). Taki uchwyt o ktorym Ty piszesz raczej nie pasuje do X5 ale to tylko moje prywatne zdanie, zresztą nigdy czegoś takiego w X5 nie widziałem. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohyda na tych zdjęciach jakaś :)

Ja mam 30 cm antenki na magnesie. Jest świetne, nie muszę tego chować na żadnym parkingu czy centrum hadlowym/kinie. Odbiera bardzo dobrze a jak zaczeło mi brakować zasięgu w "nadawaniu", to sam zamontowałem zasilacz do mikrofonu, na allegro ze 20 zł. Elektronikiem nie jestem, więc zajęlo mi to z 15 minut. Anten przy 210/h trzyma się idealnie, kabelek najkrósztą drogą wrzuciłem przez klapę a potem schowałem pod wykładzinę.

 

pozdrawiam,

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ohyda na tych zdjęciach jakaś :)

Ja mam 30 cm antenki na magnesie.

hmmm... :think:

 

może i ohyda... ale mnie interesuję jakieś ciekawe rozwiązanie dotyczące zamocowania anteny CB na X5... :oops:

 

narazie też stosuję magnesówkę około 30 cm... ale to rozwiązanie nie do końca mi odpowiada... :(

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak
hmmm... :think:

 

a jak masz poprowadzony kabel w aucie... :?:

 

i gdzie masz zamontowane samo radio CB... :?:

 

i jak zachowuję się lakier pod tym uchwytem... :?: bo słyszałem że czasem pojawia się tam rdza... :oops:

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.