Skocz do zawartości

330D Ostro ciagnie na lewo


rzat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dlugiej nieobecnosci - w miedzyczasie padlo turbo wiec problem z zawieszeniem olalem:) az do teraz...

 

zawieszenie JOM coilover z ebay za 200funciorow padlo po okolo 20tys mil - nigdzie nie mogli tego wyregolowac poprawnie wiec opony niezle kosilo - generalnie bylo za twardo i za malo komfortowe i jakos tak do d...:)

 

Wreszcze pare dni temu zainstalowalem orginalne amorki sachs, mocowanie amorkow przednich, kielichy metalowe bo tamte gdzies zapodzialem, gumy na amorki (sklep p. Macieja Ziolkowskiego - wielkie dzieki za wszystko!!!) zostawilem mocowania tylnych amorkow i stare sprezyny plus 2 podkladki gumowe tam gdzie stala nizej:) i pojechalem do podobno dobrego niezleznego specjalisty. Ustawili i kazali wrocic bo jedna sruba (camber tyl) byla zajechana. Wyjechalem i [BAD] bo sciagala ale juz nie tak bardzo. Dzisiaj zalozyli nowa srube i kazalem jeszcze raz sprawdzic bo ciagnie i po 2h godz koles mowi ze jest ok road test zrobil i w ogole bajer. Srednio mi sie wierzyc chcialo ale WOW - wreszcie jest OK. Teraz poptarzylem na wydruk z (zdaje sie ze Hunter) i okazuje sie pierwsze ustawienie zrobili dla E46 (1998 - 2006) : Sedan/Tourning (Wagon) : 330i, 330d Sedan : 18" Wheel, a dzisiaj z kolei postanowili wybrac Coupe. Chyba sie kapneli ze mam M-Tech zawieszenie i tutaj bardziej pasuje Coupe niz Sedan. W kazdym badz razie mam orginalne zawieszenie z ktorego jestem zadowolony, mam prawdopodobnie walniety prawy tylny wachacz(dlatego siedzi nizej) ale gumowe podkladki tymczasowo zalatwily sprawe i poprawnie wyregolwane to wszystko i problem rozwiazany. Po roku:) ulga niesamowita...czas na wtryski:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Daj znać czy po wymianie tego tylnego wahacza auto bedzie stało równo a nie jak do tej pory z prawej strony niżej.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie omieszkam poinformowac na pewno, ale za szybko to nie nastapi... Gumowe podkladki zrobily robote a mam jeszcze pare rzeczy do sprawdzenia (wtryski i przeplywka) wiec to juz nie priorytet...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.