Skocz do zawartości

sygnał niezapiętych pasów


luko32

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zaraz przyjdzie tu jeden z userów i napisze Ci jak komuś kiedyś, ze można Cię porównać do złodzieja samochodów, bo to pytanie jest w stylu "jak otworzyć samochód bez kluczyka".

To taka mała dygresja była, a w temacie konkretnie nikt nigdy nie odpowiedział, wszyscy się mądrzą że da radę zrobić inpą, disem, ncsem, ale żaden mądrala nigdy nie napisał jak to zrobić. To takie typowe dla nas zachowanie: ja już wiem ale nikomu nie powiem. Tak więc tutaj nie ma co zbytnio liczyć na pomoc "elektroników diagnostów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat ja w pasach jezdzic nie powinienem, mam takie zaswiadczenie od lekarza :) wiec, w moim przypadku patent na wylaczenie tego sygnalu, wydaje mi sie, jest jak najbardziej zgodny z regulaminem tego forum:) no nic, mam nadzieje, ze ktos tak jak napisales opisze konkretnie jak i jakim programem da rade to zrobic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krafal jak z ciebie taki filozof to proszę wykaz się i powiedz jak to zrobić. Kolega pytał czy idzie zrobić, a nie jak :!: to napisałem. Na pamięć to mogę udać się do kibelka a nie grzebać NCSem w E60, jakbym umiał powiedzieć gdzie tego szukać to bym napisał, w E39 widziałem to na bank, ale musiałbym się podłączyc bo nie pamiętam gdzie to było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział to bym napisał. I nie unoś się bo nie piję konkretnie do Ciebie, tylko do tych wielce mądrych, którzy ostro udzielają się w dziale "diagnoza komputerowa", a tutaj w każdym wątku na temat wyłączenia sygnalizacji pasów, rzucają tylko suche: "da się zrobić".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział to bym napisał. I nie unoś się bo nie piję konkretnie do Ciebie, tylko do tych wielce mądrych, którzy ostro udzielają się w dziale "diagnoza komputerowa", a tutaj w każdym wątku na temat wyłączenia sygnalizacji pasów, rzucają tylko suche: "da się zrobić".

 

Ciężko się nie unosić czytając twoją wypowiedż , powiem ci tylko tyle że tu na tym forum dowiesz się bardzo dużo w porównaniu do innych o tematyce BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to rozwiązałem inaczej :)

 

Kupiłem sobie zapinki do pasów z innego BMW - i wpiąłem i mam "cały czas zapięte" :)

 

 

i chyba pojde Twoim sladem, bo widze, ze komputerowe wylaczenie "pikania" jak narazie stanelo na "da sie zrobic" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze szukać to wy potraficie ;)

 

A mianowicie robi sie to tak... bo dwa dni temu chyba robiłem...

 

Włączasz SSS (Progman) Wchodzisz w LoadSW albo Vehicle teraz nie pamietam... Wchodzisz w zakładke Retrofits i tam masz Belt Seat reminder... robisz na deactivate i po kłopocie...

 

W NCS też to jest możliwe bodajże w Car/Key Memory -> ale tutaj 100% pewnosci nie mam...

 

sposob opisany wyzej jest 100% ok... Żona jest w stanie błogosławionym i musi jeździć bez pasów - to mnie zmusiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.