Skocz do zawartości

[E36] Z3 - Alarm/Samoczynne włączanie


buwora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mam mały problem z alarmem. Kiedy zamykam samochód (po chwili kilku lub kilkunastu minutach) włącza się alarm.

Czytałem coś na ten temat o e46. piasli, że może byc uszkodony zamek lub któryś z czyjników. Jeszcze przed tym jak alarm zaczął sam się włączac zamek w drzwiach kierowcy niezawsze się zamykał, czasami trzeba było domykac z kluczem.

Czy mieliście podobny problem i jak go rozwiązaliście. Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam Buwora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dodatkowo zapala ci się światło wewnątrz to na bank krańcówka drzwi nie styka.

Jeśli nie, a masz czujniki ruchu wewnątrz to je trzeba wymienić. Powiedz jeszcze jak otwierasz a wcześniej załączył się alarm to powinien zapikać i zasygnalizować ilością piknięć (1,2,3) co jest nie tak.

to co napisałem dotyczy E36 a nie wiem jakie ty masz auto ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank masz wytarte w zamku czujniki :mrgreen: jeśli nie chesz wyminiać na nowe to wystarczy kropelką przykleić małe paski plastiku (jakieś 0.5mm) i gwarantuje ci, ze bedzie oki. :D W piatek bede w domu to ci moge zrobic fotki co i jak. Ja mam tak samo tylko wtedy gdy mocno nie dopchnę drzwi.Wtedy "wytarty " czujnik nie łączy i wzbudza alarm.

http://img707.imageshack.us/img707/2998/32570639.png

w części nr 6 jest umieszczony czujnik,zobacz czy nie jest wytarty.

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dodatkowo zapala ci się światło wewnątrz to na bank krańcówka drzwi nie styka.

Jeśli nie, a masz czujniki ruchu wewnątrz to je trzeba wymienić. Powiedz jeszcze jak otwierasz a wcześniej załączył się alarm to powinien zapikać i zasygnalizować ilością piknięć (1,2,3) co jest nie tak.

to co napisałem dotyczy E36 a nie wiem jakie ty masz auto ?!

Witam!!!

Mam Bmw z3 98r. Światło się nie włącza. Jak otwieram po włączeniu alarum to pika tylko raz.

Dziękuję za odpowiedź

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.